درخواست افزونه مدیریت و رزرو بلیط کنسرت

niaki

تازه وارد
با سلام
به دنبال افزونه ای برای رزرو و فروش بلیط کنسرت به صورت پیش نمایش چیدمان صندلی و رزرو اونها هستم که با ووکامرس مچ بشه
در جستجوها به این افزونه رسیدم
Advance Seat Reservation Management for WooCommerce
ولی متاسفانه نتونستم ردی او اون در سایت و فروشگاهای آنلاین ایران پیدا کنم.
آیا امکان تهیه اون وجود داره؟
چطور؟
اگر هم خیر آیا امکان و یا افزونه دیگری هست برای این کار؟
یه افزونه عالی بود به نام Row Seat Core که متاسفانه این افزونه هم فارسی نیست و هم درگاه های ایرانی رو ساپورت نمیکنه و هم این که با ووکامرس ارتباطی نداره
متشکرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، مشکل عمده و صددرصد این داستان ها در ووکامرس ، شمسی نبودن این سیستم هاست! وگرنه موجوده سیستم های مختلف و دوستان گذاشتن اما خب شمسی نیست تاریخ هاش و عملا بلااستفاده میشه!

armin3000

تازه وارد
با سلام
به دنبال افزونه ای برای رزرو و فروش بلیط کنسرت به صورت پیش نمایش چیدمان صندلی و رزرو اونها هستم که با ووکامرس مچ بشه
در جستجوها به این افزونه رسیدم
Advance Seat Reservation Management for WooCommerce
ولی متاسفانه نتونستم ردی او اون در سایت و فروشگاهای آنلاین ایران پیدا کنم.
آیا امکان تهیه اون وجود داره؟
چطور؟
اگر هم خیر آیا امکان و یا افزونه دیگری هست برای این کار؟
یه افزونه عالی بود به نام Row Seat Core که متاسفانه این افزونه هم فارسی نیست و هم درگاه های ایرانی رو ساپورت نمیکنه و هم این که با ووکامرس ارتباطی نداره
متشکرم
مجتبی عزیز سلاااااااااام! چقدر جالب که اینجا میبینمت. اول که دلم حسابی واست تنگ شده و واقعا دلم میخواد دوباره ببینمت. اتفاقا من هم دنبال یک سیستم بوکینگ آنلاین سازگار با تاریخ شمسی هستم و حدود یک ماهه دارم تحقیق میکنم. البته پلاگین Bookly هم بد نیست که پیشنهاد میکنم ببینیش و یه تیم هم شمسیش کرده ولی زیاد از نتیجه کارش راضی نیستم و قیمتی هم که گذاشته نسبتا غیرمنطقیه. قابلیت رزرو صندلی هم نداره و بر پایه بوکینگ تایم اسلات هست ولی کارای جالبی میشه باهاش کرد. شما در این مدت به نتیجه‌ای رسیدین؟ اگر هنوز دنبال چنین سیستمی هستید شاید بتونیم مشترکا روش کار کنیم. در تلگرام با من در تماس باش خوشحال میشم کمکی کنم.

بالا