درخواست افزونه ووکامرس

vbsupport

تازه وارد
شاید این تاپیک جاش خالی بود !!!

هرکی هرچی میخواد و تو رویاهاش هست اینجا میگه اگر افزونش بود دوستان معرفی میکنن ، ولی قبل پست کردن حتما جستجو کنید که با جمله زیبا و ماندگار دوستان " جستجو کنید هست... /:) " روبرو نشید .

اول از همه خودم :D

من میخوام یک کالا یا یک صفحه در ووکامرس تنها برای یک عده خاص یا همون کاربران ویژه باز بشه حالا اینکه از کدام افزونه باید استفاده بشه موندم

دوستان اگر پیشنهاد خوبی دارند ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mojair

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید آقایان کسی افزونه پرداخت مبلغ دلخواه بانک ملت را برای ووکامرس داره؟؟

اگر وجود داره لطفا بفرمایید احتیاج رفع بشه با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و خسته نباشید آقایان کسی افزونه پرداخت مبلغ دلخواه بانک ملت را برای ووکامرس داره؟؟اگر وجود داره لطفا بفرمایید احتیاج رفع بشه با تشکر

دانلود کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شاید این تاپیک جاش خالی بود !!!هرکی هرچی میخواد و تو رویاهاش هست اینجا میگه اگر افزونش بود دوستان معرفی میکنن ، ولی قبل پست کردن حتما جستجو کنید که با جمله زیبا و ماندگار دوستان " جستجو کنید هست... /:) " روبرو نشید .

اول از همه خودم :D

من میخوام یک کالا یا یک صفحه در ووکامرس تنها برای یک عده خاص یا همون کاربران ویژه باز بشه حالا اینکه از کدام افزونه باید استفاده بشه موندم

دوستان اگر پیشنهاد خوبی دارند ممنون میشم
افزونه زیر مطالب خاص، محصولات،کوپن ها و... رو برای یوزرها سفارشی سازی می کند

سه افزونه زیر هم هستند که دسته بندی ها، برگه ها و... از کاربران تعریف شده مخفیمیکند. می شه کاربران رو در یک دسته خاص گذاشت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نباید مشکلی باشه. تست بگیرید و نتیجه رو بگید...

بنده در کد ها مشکلی ندیدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
طبق قوانین سایت ، مطرح کردن سوالات بی ربط در تاپیک دیگران ممنوع است

لطفا قوانین را رعایت کنید و تاپیک جداگانه ایجاد کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
منتقل شد به انجمن پرسش و پاسخ

بالا