در خواست اسكريپت هاست ايران

saiberdan123

تازه وارد
با سلام و عرض خسته نباشيد

من دنبال اسكريپت هاست ايران هستم

البته مي دونم كه سايت اصلي سازنده به فروش مي رساندش.

ولي اگر كسي هست كه اين پرتال را داره لطف كنه رايگان بذاره ممنون مي شم

مرسي / باي

marshal

کنترل سایت
دوست عزيز سلام

اين اسكريپت رو در حال حاظر افرادي دارند ولي استفاده از اون بدون مجوز ممنوع هست و پيگرد قانوني داره.

saiberdan123

تازه وارد
با تشكر از توضيحات مفيد شما. :oops:

بله درسته حق با شماست ولي خريداري كردن پرتال ادنيس يا همين هاست ايران كه واقعا قيمت بالايي داره كه براي ما هم تهيه اين پرتال مناسب نيست ناچار هستيم. :wink:

پرتال هاست ايران را من تهيه كردم نمي دونم كار صحيحي هستش كه قرار بدم تو اين تاپيك يا اين كه ... اگر مديران محترم انجمن صلاح ديدن پستم را حذف كنن.

اين اي دي من هستش هر كسي كه نياز داشت پي ام بده بهم.از اين كه بتونم به بقيه دوستان پرشين اسكريپت كمك كنم كنم خوشحال مي شم .

ويرايش شد...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من حداقل اون قدر بايد درك و فهم داشته باشيم كه به خودمون(ايراني ها) نامردي نكنيم!

به دليل فروشي بودن اين سيستم مطلب شما ويرايش شد...

marshal

کنترل سایت
با تشكر از توضيحات مفيد شما. :oops:بله درسته حق با شماست ولي خريداري كردن پرتال ادنيس يا همين هاست ايران كه واقعا قيمت بالايي داره كه براي ما هم تهيه اين پرتال مناسب نيست ناچار هستيم. :wink:

پرتال هاست ايران را من تهيه كردم نمي دونم كار صحيحي هستش كه قرار بدم تو اين تاپيك يا اين كه ... اگر مديران محترم انجمن صلاح ديدن پستم را حذف كنن.

اين اي دي من هستش هر كسي كه نياز داشت پي ام بده بهم.از اين كه بتونم به بقيه دوستان پرشين اسكريپت كمك كنم كنم خوشحال مي شم .

ويرايش شد...
دوست عزیز سلام،

یکم فکر کنید قبل از هر کاری...

پرتال هاستیران توسط یه جوون ایرانی نوشته شده که براشم کلی زحمت کشیده و راضی به استفاده از اون نیست...

هاستیران و دو شرکت دیگه هم رو این کلی سرمایه گذاری کردن...

بالا