در خواست قالب Karauos

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسن غویشه

کاربر عضو
درود وقت بخیر

چند وقته دنبال یک قالب که هم فروشگاه خوبی داشته باشه هم قسمت نمونه کار هستم و Karauos رو پیدا کردم منتهی فقط تو مارکت پیدا میشه :|

لطفا قالب شرکتی Karauos رو برای دانلود بزارید

🌹

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
مطمئنی این قالب وجود خارجی داره؟
به نظر می رسه این قالب تولید داخله پس اگر واقعا بهش نیاز داری بهتره بخریش! بهشون اطمینان کن خریداری کن
اما اگر شیطون رفته تو جلدت ، می خوای تبلیغش رو کنی که خوب انجام شد :love:
بقول شاعر معلوم الحال گشتم نبود نگرد نیست
در غیر اینصورت دنبال گزینه های دیگر باشید
موفق باشید

حسن غویشه

کاربر عضو
مطمئنی این قالب وجود خارجی داره؟
نمیدونم واقعا خودمم نتونستم جای دیگه ای پیداش کنم (فقط تو ی مارکت ایرانی هست)

به نظر می رسه این قالب تولید داخله پس اگر واقعا بهش نیاز داری بهتره بخریش! بهشون اطمینان کن خریداری کن
از اطمینان کردن توبه کردم

اما اگر شیطون رفته تو جلدت ، می خوای تبلیغش رو کنی که خوب انجام شد :love:
نه جاویدان جان شما تو این چند سال از من تخلفی، تبلیغی چیزی دیدی؟ :(

فکر کنم بهتره بگردم ببینم شاید اسم اصلی قالب چیز دیگه ای هست :ROFLMAO:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
صرفا یک مزاح بود :D
اما نکته ای که برام عجیبه اینه که شما گیر دادی به یک قالب در حالیکه بهتر از هر کسی باید بدونی که بسیاری از قالب های امروزی دقیقا شباهت به هم پیدا می کنند و همشون صرفا با استفاده از ظواهر بصری و گرافیکی و ویژوال ها شمایل دارند و همین امر هم باعث پردازش سنگین تر و فشار بر روی سرورهاو کندی بارگذاری و تنبیهات ربات های جستجو می شود.
بنظرم یک قالب سبک ولی هماهنگ با همین ویژوال ها پیدا کن، باقیش رو از نمونه های موجود الهام بگیر.
مثلا حالت شرکتی در تم فارست یا (اینکی گزینه های زیادی داره که نوآوری توش فراوان هست) یا حتی پافراتر نمونه های های Html و تبدیلش به قالب که اتفاقا گزینه های بسیار خوبی هم وجود دارد و جذابیت و سرعت چون دیگه فراخوان گسترده php هم نداره و خیلی هاشون هم رسپانسیو هستند.
موفق باشید

حسن غویشه

کاربر عضو
صرفا یک مزاح بود :D
ببخشید اگه بد رفتار کردم (اعصابم داغونه) و متوجه شوخیتون نشدم 😘

حرف شما رو قبول دارم

ولی

کسی که قراره براش سایت بزنم تا حالا نه رفتار خوبی داشته و نه هزینه کار های قبلیم رو بصورت کامل داده

نمیخوام تلافی کنم (ولی دارم می کنم :LOL: )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا