راهنمایی برای نصب قالب در وردپرس

SevenServer

تازه وارد
سلام وقت بخیر  ، من ده ها قالب رو از سایت های مختلف دانلود کردم ، اما همه قالب هایی که نصب کردم هیچ تشابهی با اسکریت شات هایی که موجود بود نداره  ،شاید 10 درصد اون قالب هم نباشه قالبی که من سوار سایت کردم ، راهنمایی میخواستم ، باید چه کرد؟

sinalotfi

تازه وارد
سلام دوست عزیز

چیزی که شما در اسکرین شات میبینید شامل دمو ها و فایل های اولیه میباشند و طبیعتا اگر سایت شما تازه اول کارش باشه و هیچ مطلبی نداشته باشه نمایش داده نمیشه.

برای تسریع در کارتون چند تا راه هست:

1. استفاده کردن از بسته نصب سریع

با بتسه نصب سریع در چند دقیقه سایت شما کامل مثل دمو بالا میاد-> کافیه از جایی که قالب رو تهیه کردید بخواهید که به شما بتسه نصب سریع رو بدن

2. درون ریزی کردن تنظیمات و نوشته ها و برگه ها و ابزارک هاو...

از جایی که قالب رو تهیه کردید بخواهید تا این موراد رو برای شما ارائه بکنند.

_________

بازم سوالی داشتید میتونید بپرسید تا راهنمایی بشید.

SevenServer

تازه وارد
خب همین درون ریزی ، نحوه انجامش چطوریه ؟ هیچ جا درست درمون جواب نمیدن به آدم

Qalekhani

قلعه‌خانی
برای هر قالب یه طور هست. برخی قالب ها اصلاً درون ریز ندارند. اما دستورالعمل کلی نداره.

به هر حال موارد زیر مصطلحتر هستند:

1- بسته های نصبی آسان: همزمان با نصب بسته، یک نسخه از وبسایت پیش نمایش بر روی آدرس شما نصب می شود.

2- درون ریز از طریق فایل: برخی پوسته ها دارای فایلهای xml درون ریزی هستند که با بارگزاری اونها از قسمت "ابزارهای در دسترس > درون ریزی" برخی اطلاعات وارد سایت شما میشه.

3- درون ریز از طریق پنل تنظیمات پوسته: برخی پوسته ها کار شما رو راحتتر کردند و در پنل تنظیمات یک گزینه برای درون ریزی دمو تعبیه شده.

باید ببینید قالب شما از کدام مورد تبعیت میکنه.

بالا