راهنمایی برای پروفایل سایت باشگاه بدن سازی

amin_b1993

کاربر عضو
سلام
برای سایت باشگاه بدنسازی نیاز به پلاگینی دارم که کاربر بتونه وارد پروفایلش بشه و اونجا برنامشو ببینه
برنامه ی هر شخص متفاوت هست و ادمین برای هرکسی یک برنامه بدنسازی در نظر میگیره که فقط دسترسی اون کاربر میتونه اون برنامرو ببینه و دانلود کنه (مثل برنامه کلاسی هر دانشجو)
کسی پلاگینی در این مورد سراغ نداره؟
ترجیحا به شکلی باشه که کاربر بتونه با مدیر سایت تعامل داشته باشه و مشکلاتشو رو بیان کنه

Mesmaili

کاربر عضو
در تمفارست 1 پلاگین بود اگر اشتباه نکنم... حضور ذهن ندارم الان.

البته از روش B هم میشه استفاده کرد :دی

از نوشته و یا دسته بندی برای هر کاربر استفاده کنید و شرط نمایش اون پست و یا دسته رو برای هر کاربر بذارید.

اینجوری کاربر میتونه زیر همون پست خودش نظر بذاره و مدیر پاسخ بده.

به افزونه خاصی هم نیاز نیست.

amin_b1993

کاربر عضو
در تمفارست 1 پلاگین بود اگر اشتباه نکنم... حضور ذهن ندارم الان.

البته از روش B هم میشه استفاده کرد :دی

از نوشته و یا دسته بندی برای هر کاربر استفاده کنید و شرط نمایش اون پست و یا دسته رو برای هر کاربر بذارید.

اینجوری کاربر میتونه زیر همون پست خودش نظر بذاره و مدیر پاسخ بده.

به افزونه خاصی هم نیاز نیست.
خیلی ممنون ولی میشه بیتر توضیح بدی چطور کاربر رو معطوف کنم به یه پست یا دسته خاص؟

Mesmaili

کاربر عضو
خیلی ممنون ولی میشه بیتر توضیح بدی چطور کاربر رو معطوف کنم به یه پست یا دسته خاص؟
این رو باید با افزونه های دسترسی درست کنید.

فکر کنم این بدردتون بخوره :

شما میتونید برای هر کاربر، با نامش دسته بندی درست کنید.

مثال دسته بندی ها 

برنامه غذایی :

• محمد اسماعیلی
  • امین ب
  • و و

برنامه تمرینی :

• محمد اسماعیلی
  • امین ب
  • و و

بعد نام کاربری هم میسازید با نام همین ها، توسط افزونه اینهارو به هم محدود میکنید.

amin_b1993

کاربر عضو
با یوزر پرو میشه همچین کاری کرد؟؟

یا با پروفایل خود ووکامرس
به این شکل که برای هر شخص یک نوشته با برگه در نظر بگیریم و با استفاده از یک شورتکد یا چیزه دیگه ای اون صفحرو توی تب های پروفایلش نمایش بدیم
فقط مشکل اینه که چطور هر کاربر فقط به مطلبی که برای اون در نظر گرفتیم دسترسی داشته باشه؟؟

Mesmaili

کاربر عضو
بدون یوزر پرو هم میشه.

مهم محدود کردن دسترسی هست.

در سایت 1 بخش درست میکنید به عنوان : برنامه غذایی یا و...

و دسترسیش رو برای اعضای سایت میکنید. محتواش دسته بندی افرادی که درست کردید میذارید.

از قبل هم که برای هر فرد، 1 دسته بندی خاص محدود کردید.

اینجوری هر کاربری که وارد سایت شد و به این صفحه مراجعه کرد، تنها برنامه خودش رو میبینه.

بالا