راهنمایی در خصوص اپلیکیشن آندرویید

soosmar

کاربر عضو
سلام
وقتتون ب خیر

من قصد دارم یک اپلیکیشن آندروید بسازم و بزارمش بازار ( ایده خوبی ب ذهنم رسیده! )
ولی در عین حال هیچ تجربه ای هم در زمینه برنامه نویسی برای پلتفرم های موبایل ندارم!
قصدم ساخت یک کتاب هستش! :67:

ممنونتون می شم ب این چند سوال من جواب بدید...
1- آیا راهی هست بتونم یک کتاب ( آندرویید ) رو بدون یک خط کد نویسی بسازم...؟؟
سایت های زیادی رو سر زدم بهشون، برخی اپلیکیشن هایی رو پیشنهاد داده بودند ک ب نظرم جالب نبودند...
مثلا دنبال راهی هستم مثل وردپرس!!! ک یه قالب ادیت کنی و توش ی پنل تنظیمات باشه ک بدون یک خط کد نویسی بشه اپ های خفن طراحی کرد.

2- برخی دیگه پیشنهاد انگولار یا فون گپ رو داده بودند ک ب نظرم بد نبود!
می خواستم بدونم آیا شما سورسی از ی کتاب آماده دارید ک من فقط یک مقدار ادیتش کنم و استفاده کنم؟!! :-"

3- آدم منصف و قابل اعتمادی رو سراغ دارید با هزینه کمتر از 300 هزار تومان برام ی اپ با کیفیت خوب بزنه؟!
( رابط کاربری و مطالب و عکساهش رو هم خودم می زنم، فقط پیاده سازی کنه )

خیلی محبت می کنید اگه به تفضیل جواب سوال های من رو بدید.
با تشکر از شما، آرزوی موفقیت روز افزون!!!! :69:

erfkmd

کاربر عضو
سلام

سایت bejo .ir رو مشاهده کنید امکانات خوبی داره

android book app maker هم بد نیست

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

من چند تا سورس برنامه از فون گپ دارم (که شامل چند تا کتاب ، فال حافظ و ... ) خواستی پخ ارسال کن

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

پیشنهاد میکنم اول بفکر هزینه باشی داداش....

کار بزرگ با پول بزرگ شدنیه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده یه پیشنهاد دیگه دارم یه سورس موبایل اندروید ساز در صفحه اصلی پرشین اسکریپت قبلا {حدود چند ماه قبل} قرار گرفت که اگر سرور داشته باشی می تونی ازش یه تست بگیری شاید کارت رو راه بندازه

موفق باشی

smz9999

تازه وارد
سلام

دوست عزیز

کتاب اندروید بخوای بسازی :

1- یا با استفاده از برنامه ساز ها باید بسازی که بدون کد نویسی باشه ( که مشکلش اینه که توی بازار اگر بخوای بزاری برای فروش قبول نمیکنن ، برنامه هایی که اینجوری ساخته شده باشه رو فقط به صورت رایگان میتونی بزاری توی بازار!! )

2- سورس های اماده رو بخری ( رایگانشونم هست ولی ممکنه مشکل داشته باشن ) و خودت تغییرشون بدی ( که اینم یه مقدار نیاز داره کد نویسی اندروید بلد باشی !! )

3- بدی کسی که بلده برات بسازه ، که اینم خودش دو مورد هست ، یکی اینکه بدی یه شرکت برات بسازه که خداتومن پول میگیره !! یکی هم اینکه بدی کسی از دانشجوهای رشته کامپیوتر که این کار رو قبلا کرده باشه، برات درست کنه که حدود 200،300 تومن میگیرن معمولا ؛ که فک کنم فقط این به کار شما بیاد !

اگر دوسداشتی یه اطلاعاتی از کتابی که میخوای بسازی بده که طراحیش میخوای چجوری باشه ، من چندتا دانشجو سراغ دارم ، بهشون بگم اگر از دستشون بربیاد و هزینه جوری باشه که دو طرف راضی باشین ؛ باهم اشناتون میکنم خودتون باهاشون صحبت کنین و کنار بیاین در مورد چیزی که میخواین !

موفق باشید

MohammadQ

کاربر عضو
دو تا مطلب خواستم مطرح کنم ، اگر ایده خوب داری تیم جمع کن ، اگر توسعه دهنده نرم افزار خودت نباشی به هزار گرفتاری میفتی و دوم اینکه بودجه خوب جمع کن ، اگر ایده ات خوب باشه میتونی از سایت های دونیت استفاده کنی

بالا