زمان زیاد برای لود ووکامرس پارسی

tahoom

تازه وارد
با سلام

تو نمودار لود افزونه ها ووکامرس پارسی زمان زیادی رو به خودش اختصاص داده!! این عادیه و برای دوستان دیگه هم همیت حالت هستش یا نه!؟ تو فایل پیوست شده میتونید ببینید.

tahoom

تازه وارد
نمیدونم چرا فایلی پیوست نشده بوده با عرض پوزش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این آمار رو از کجا گرفتی آدرس بده ما هم تستی بزنیم

البته چون ایراد داره گفتم چون افزنه ووکامرس فارسی صرفا جهت فارسی سازی و اضافه کردن قیمت و شهرهاست و چیز خاصی نداره که بخواد سرعت رو بگیره

شما آدرس جایی رو که آماربهت داده رو بده تست بزنیم نظر بدیم

هر چند سایت ما که سرعتش عالیه 2.6

ضمنا به این آدرس هم یه سری بزن 

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

فارسیساز ووکامرس نمیتونه سرعتیو مشغول کنه به علت این ک پردازشهای اصلی با هسته خود ووکامرس انجام میشه و فارسیساز ووکامرس فقط متون این هسترو توعوض میکنه ک حتی نیاز به یک لود کامل هم نداره

اون آدرسو بذار منم ببینم

:-"

tahoom

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

این آمار رو از کجا گرفتی آدرس بده ما هم تستی بزنیم

البته چون ایراد داره گفتم چون افزنه ووکامرس فارسی صرفا جهت فارسی سازی و اضافه کردن قیمت و شهرهاست و چیز خاصی نداره که بخواد سرعت رو بگیره

شما آدرس جایی رو که آماربهت داده رو بده تست بزنیم نظر بدیم

هر چند سایت ما که سرعتش عالیه 2.6

ضمنا به این آدرس هم یه سری بزن 

موفق باشی

سلام

فارسیساز ووکامرس نمیتونه سرعتیو مشغول کنه به علت این ک پردازشهای اصلی با هسته خود ووکامرس انجام میشه و فارسیساز ووکامرس فقط متون این هسترو توعوض میکنه ک حتی نیاز به یک لود کامل هم نداره

اون آدرسو بذار منم ببینم

ممنون از هر دوی شما دوستان

با نرم افزار P3 (Plugin Performance Profiler) میشه این نمودار رو دید و نتیجه تاثیر هر افزونه بر سرعت سایت رو مشاهده کرد. باید نصبش کنید و یه آنالیز باهاش بگیرید. همونطور که تو عکس هم پیداست تاثیر خود ووکامرس رو مجزا از این ووکارس پارسی نشون داده. البته کلا سرعت سایتم خوبه (GTMetrix 97/100) ولی تو پنل ادمین سرعت خیلی پایینه.

98cell.ir

کاربر عضو
ممنون بابت معرفی برنامه :53:

زیاد به این جریانات ریز نشو عزیزم

مهم اون GTMetrix ک سرعتتو نرمال نشون میده و این یعنی سرعت لود سایتت برای عموم خوبه پس زیاد توجهی نکن به این جریانات

موفق و سربالند باشی

tahoom

تازه وارد
آخه تو پنل ادمین یه تغییر که میخوام بدم باید کلی صبر کنم تا بتونه صفحه رو لود کنه. باز کرد هر صفحه جدید تو پنل ادمین اکثر اوقات بیش از 10 ثانیه طول میکشه!! شما این تست رو با این افزونه انجام دادی؟ اگه آره عکسش رو بزار.

ممنون

98cell.ir

کاربر عضو
چند حالت داره

1-افزونه جدیدی نصب کردی

2-کش مرورگرت مشکل داره ( Ctrl + Shift + Enter )

3-هاستت رایگان باشه

4-ک خیلی کمه امکانش ، آپدیت نبودن وردپرس یا ووکامرس

پ.ن : من ک سرعت لود سایتم کلا لهه

حسـام

کاربر عضو
همون جوری که دوستمون گفتن احتمال داره سرور شما خیلی شلوغ باشه یا افزونه خاصی نصب کردید

با این سایت تست کنید

www.webpagetest.org/

من با فایرفاکس ، inspect element از قسمت network تست زدم فروشگاهم توی 7 ثانیه لود میشه(سایت شخصیم توی 20 ثانیه لود میشه!)

کاربر به این که چی سنگینه کار نداره میخواد سریع سایت و ببینه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

کندی سرعت لود مدیریت وردپرس به علت زیادی نصب افزونه های مختلف و نداشتن کش در این قسمت است.

البته یه دلیل محکم دیگه ام دارم که کندی این بخش به خاطر لود اخبار سایتهایی هست که پس از نصب افزونه قسمت اخبارشون تو وردپرس فعال میشه یه نمونش اخبار وردپرس فارسی است که خود سایت وردپرس هم این قسمت رو نذاشته ولی هموطنان ما و برخی نویسندگان افزونهای دیگه اینکارو انجام میدند دلیلشون هم محترم ولی به علت لود از سرور های مختلف با کندی مواجه میشیم و اینکه هیچ دکمه خاموشی براشون تعبیه نشده .

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نه دوستان .

دوست من حلقه ترجمه ات خالی هست یا اینکه کلمات خاصی رو برای جایگزینی تنظیم کردی ؟

اصولا این جایگزینی حالا چه ووکامرس پارسی ، چه افزونه دیگه یکم تاثیر گذار هست .

tahoom

تازه وارد
نه دوستان .

دوست من حلقه ترجمه ات خالی هست یا اینکه کلمات خاصی رو برای جایگزینی تنظیم کردی ؟

اصولا این جایگزینی حالا چه ووکامرس پارسی ، چه افزونه دیگه یکم تاثیر گذار هست .
هیچ کلمه ای رو خودم برا جایگزینی اضافه نکردم ولی حدود 20 حلقه فکر کنم توسط فارسی کننده قالب تو این حلقه هست. سایت من زیر 3 ثانیه لود میشه ولی داشبورد اکثرا بالای 10 ثانیه!! این حلقه ها اینقدر تاثیر دارن؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
خیر . نه در حدی که 10 ثانیه طول بکشه . خودمم تو سایتم دارم استفاده میکنم از این حلقه ها ... نهایت 2 3 ثانیه ...

MahdiY

راهبر انجمن
جدای از آمار

مطمئنید که این سرعت مربوط به افزونه ووکامرس فارسیه؟

افزونه ووکامرس فارسی رو غیر فعال کنید و تست کنید ببینید سرعت درست میشه

tahoom

تازه وارد
جدای از آمار

مطمئنید که این سرعت مربوط به افزونه ووکامرس فارسیه؟

افزونه ووکامرس فارسی رو غیر فعال کنید و تست کنید ببینید سرعت درست میشه
با غیر فعال کردن ووکامرس پارسی سرعت به حد قابل توجهی بهبود پیدا کرد!

بالا