ساخت سایت نمایش رایگان ویدیوهای پریمیوم آموزشی لیندا و یودمی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Asakereh

تازه وارد
ساخت سایت نمایش رایگان ویدیوهای پریمیوم آموزشی لیندا و یودمی

با سلام دوستان من دسترسی به ویدیو های آموزشی لیندا lynda (تمام آن ها) و یودمی udemy ( مهمترین آن ها ) را دارم خواستم یکی از دوستان اگر هاست رایگان  دارد و علاقه مند به ایجاد سایت آموزشی است با مدیریت دو طرف سایت ویدیو آموزشی رایگان از این دوسایت معتبر و البته تحریم شده ایجاد کنیم البته با روش انتقال ویدیو از سرور ویدیو به هاست چون بنده مشکل اپلود و دانلود دارم و در صورتی که امکان سرور به سرور روی هاست ایجاد بشه فقط این کار امکان پذیر است (اپلود ویدیو ها و دسته بندی با من - البته برخی هم نیاز به فایل های الحاقی مانند اموزش های فتوشاپ هستند و ... ) دارند - ویدیو ها زیاد ولی به صورت تکه ایی مثلا بیستا ویدیو 20 دقیقه ایی برای هر آموزش هستند البته نیاز به دامین هم هست الان یا دامین Ir بگیرم یا به صورت سابدامین در سایت معتبر . فقط لطفا هاست اماده باشد تا در صورت پیام دسترسی و ... همچنین هاستش پایدار باشه چون سرور به سرور یک فشار زیادی به هارد وارد میکنه ساسپند نشه.البته سعی می شود ویدیو با کمی مهلت به قطعات اپلود شوند. 

در صورت که چندین نفر درخواست بدند امکان استفاده از آنها وجود دارد - البته ویدیو های آموزشی رایگان است فقط تبلیغ سایت و یا هاست اسپانسر ان ها در سایت نمایش دهنده گنجانده خواهد شد. ممکن است سود اوری زیادی در آینده داشته باشد اگر به صورت اصولی استارت بخورد.

لطفا پی ام بدید یا در زیر همین بخش ایمیل خود را وارد نمایید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. حجم کل فایل آموزشها چقدر هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا