ساخت یک شماره 20 رقمی

rerzaz

تازه وارد
سلام خسته نباشید 

چطور می تونم یک فیلد برای ووکامرس درست کنم که یعد از تکمیل سفارش کدی که از قبل براش درست کرم ذخیره بشه و در سفارش نمایش داده بشه ؟

مثلا : یک کد 20 رقمی بعد از سفارش درست میشه طبق فرمولی که من ساختم ایجاد بشه در جدول سفارش ووکامرس که در صفحه سفارش هم بتونم نمایش بدم این کدو

ممنون میشم راهنمایی کنید.

miladjef

کاربر عضو
فکر کنم شما به یک افزونه لایسنس احتیاج دارید
این افزونه رو تونستم پیدا کنم

rerzaz

تازه وارد
فکر کنم شما به یک افزونه لایسنس احتیاج دارید

این افزونه رو تونستم پیدا کنم

سلام ممنون از پاسخ من خودم فرمولی دارم می خوام ماله خودمو ارسال کنم 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فرمول اختصاصی خودتون رو ، باید طبق چیزی که خودتون میدونید کد نویسی کنید...!

با توجه به توضیحات گنگ شما پاسخی بهتر از این نمیشد داد.

rerzaz

تازه وارد
فرمول اختصاصی خودتون رو ، باید طبق چیزی که خودتون میدونید کد نویسی کنید...!

با توجه به توضیحات گنگ شما پاسخی بهتر از این نمیشد داد.
ببینید من یه فرمول دارم که 20 رقم تولید میکنه ، این به کنار حالا می خوام وقتی سفارشی با ووکامرس انجام شد این 20 رقم یه جایی توی سفارش باشه مثلا یک فیلد به نام barcode ذهیره بشه 

.امیر

کاربر عضو
ببینید من یه فرمول دارم که 20 رقم تولید میکنه ، این به کنار حالا می خوام وقتی سفارشی با ووکامرس انجام شد این 20 رقم یه جایی توی سفارش باشه مثلا یک فیلد به نام barcode ذهیره بشه 
مرتبط کردن فرمول شما با ووکامرس نیاز به دانش برنامه نویسی داره چون باید وقتی سفارش زده میشه از فرمول شما درخواست ساخت بار کد کند و فرمول شما اون کد رو برای ووکامرس ارسال نماید...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

طبق راهنمایی دوستان شما باید دانش php داشته باشید و اینکه قادر باشید همون برنامه که برای فرمول نوشتید رو با php بنویسید و به صورت یک افزونه در خود وردپرس قرار بدید بطوریکه که با ووکامرس نیز هماهنگ باشه .

اگر دانش php رو دارید به مستندات موجود در ووکامرس و وردپرس مراجعه کنید تا براحتی اقدام به تولید این افزونه کنید و حتی اگر کارتون حرفه ای بود در ووکامرس فارسی برای فروش قرار بدید.

موفق باشید 

بالا