سوال در مورد وردپریس و دیتالایف انجین

ehsan91

تازه وارد
سلام من می خواستم بپرسم اگه سایت بخوام درست کنم کدوم اینا بهتره از وردپریس استفاده کنم یا از دیتالایف انجین نظرتونم در همه زمینه ها باشه فقط میخوام بدونم کدوم بهتر از اون استفاده کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع شخصیه و باید ببینید با کدوم یکی راحت تری.

هر دو سیستم های قوی و کاربر پسندی هستند

masoomi

کاربر عضو
سلام من می خواستم بپرسم اگه سایت بخوام درست کنم کدوم اینا بهتره از وردپریس استفاده کنم یا از دیتالایف انجین نظرتونم در همه زمینه ها باشه فقط میخوام بدونم کدوم بهتر از اون استفاده کنم
معمولا سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیشنهاد میشه.

دلیل این پیشنهاد هم منابع غنی ایه که داره. یعنی افزونه، قالب، آموزش، آپدیت و...

علاوه بر این، پشتیبانی و گسترش دهندگان وردپرس در ایران به مراتب بیشتر از سایر سیستمهای مدیریت محتواست و کوچکترین مشکلتو میتونی تو ساده ترین انجمن موجود ایرانی جواب بگیری. چون اکثرا با وردپرس کار کردن و راحت میتونن کمکت کنن.

جدا از مسائل امنیت بالای وردپرس و منابع بی شمار اون، میتونم به انعطاف عجیب وردپرس اشاره کنم.

میتونی با وردپرس یه وبلاگ خیلی خیلی خیلی ساده بسازی یا اینکه اونو تبدیل کنی به یه شبکه اجتماعی مثل فیسبوک یا یه موتور جستجو مثل گوگل و یا حتی یه شیرینگ فایل مثل 4shared یا یه سایت خبری مثل محصولات ایران سامانه و هایپر مدیا که سایتهایی مثل تابناک و عصر ایران و خبرفارسی و.... رو طراحی کردن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Acrobat

کاربر عضو
بستگی داره چه سایتی میخوای بزنی!

هر سیستمی میتونه نیازه هر سایتی رو برطرف کنه.

این بستگی به توانایی و سلیقه + موضوع سایت داره

mr.na3r

کاربر عضو
وردپرس به علت قالبهای زیاد!!!

به علت معروفیت خیلی زیاد

به علت افزونه های خیلی زیاد

به علت انعطاف پذیری خیلی زیاد

به علت راحتی کار با آن

من قبلا از دیتالایف استفاده میکردم ولی الان وردپرس استفاده میکنم و اصلا به دیتالایف هیچ گاه فکر نمیکنم :53:

IAMIR

کاربر عضو
من خودم یک زمانی با e107 خیلی کار کاردم به جرئت می تونم بگم تو تمام سیستم هایی که کار کردم e107 از لحاظ سئو و امنیت یک سرگردن بالاتر بود . ولی اگر بخوای از همه لحاظ سیستم های مدیریت محتوا را بررسی مقایسه کنی ورد پرس ارجح تره .

افسوس که پشتیبانی e107 فارسی غیر فعال شده .

sagebnegad

کاربر عضو
ببین برادرم اولا این دوتا سیستم یکی وبلاگ سازه یکی سایت ساز و کلا شیوه و هدف کارشون باهم فرق داره

ولی درمورد سوالت بستگی مستقیم داره که تو باکدوم سیستم راحتی و اون چیزی که میخوای رو توش میتونی پیاده کنی.من هم سایت های بزرگ با دیتالایف زیاد میشناسم که گیگا دانلود فقط یکیشونه هم سایت های بزرگی با وردپرس میشناسم خلاصه این یه مساله سلیقه ایه که کاملا به خودت اهداف و علایق و توانمندی هات برمیگرده .بهترین پیشنهادی که میتونم بهت بکنم اینه که هردوی این سیستم هارو نصب کنی و بعد یه هفته اونوقت میتونی راحت یکی رو انتخاب کنی

موفق باشی :53:

بالا