شناور ساختن اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) در وردپرس

salmanadl

تازه وارد
سلام دوستان عزیزم

چطور میتوانم نماد رو بصورت شناور در تمام صفحات بزارم

از وردپرس استفاده میکنم و از قالب آوادا

میخوام در پایین گوشه راست باشه

ممنون و تشکر

saeedpersian

کاربر عضو
كد:

<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;"> <iframe src="/eNamadLogo.htm" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe> </div>بريز كنار متن كپي رايت.

اون براي گوشه سمت چپ هست كه من خودم استفاده ميكنم.

left رو ويرايش كن به right داخل كد كه بياد راست.

salmanadl

تازه وارد
كد:

<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;"> <iframe src="/eNamadLogo.htm" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe> </div>بريز كنار متن كپي رايت.

ممنون دوست گلم ، این کارو کردم نشون میده ولی میره زیر اسلایدر صفحه اصلی ، چکار کنم که تو همه برگه ها بیاد و روی همه عناصر قرار بگیره

farsadf

کاربر عضو
@salmanadl

مقدار z-index رو از عبارت 300 به عبارت 1001 تغییر بدید ( و در صورتی که باز پایین تر قرار گرفت این مقدار را افزایش دهید )

salmanadl

تازه وارد
یکی از مشکلات من تو زدن پست ها اینه نمیتونم مشکل رو بفهمونم به هر حال واقعا معذرت میخوام

منظورم این بود یه  اسلایدر هست تو صفحه اصلی ، وقتی صفحه رو بالا پایین میکنم گاه گداری اینماد میره پشت اون قایم میشه ، یعنی حالت شناور بودنشو از دست میده

این حالتی که گفتم تصادفی است.

ممنون و تشکر فراوان

alihesari

کاربر عضو
یکی از مشکلات من تو زدن پست ها اینه نمیتونم مشکل رو بفهمونم به هر حال واقعا معذرت میخوام

منظورم این بود یه  اسلایدر هست تو صفحه اصلی ، وقتی صفحه رو بالا پایین میکنم گاه گداری اینماد میره پشت اون قایم میشه ، یعنی حالت شناور بودنشو از دست میده

این حالتی که گفتم تصادفی است.

ممنون و تشکر فراوان
لینک سایت رو بدین...؟

alihesari

کاربر عضو
زیادم حالتش تصادفی نیست!! هر بار صفحه رو refresh میکنم بازم میره زیر اسلایدر. اگر میخوای enamad شناور باشه پس باید از همه المان های سایتت بالاتر باشه. پس z-index کد css رو از 300 به 9999999999 قرار بده.

salmanadl

تازه وارد
اینم نشد

داخل برگه صفحه اصلی گذاشتن درست شد.

ولی در بقیه برگه نمیاد یعنی باید تو تک تک برگه ها درج کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان مطمئنی تغییرات رو اعمال می کنی؟ توی وب سایتت چیزی تغییر نکرده و روی 300 هست

alihesari

کاربر عضو
اینم نشد

داخل برگه صفحه اصلی گذاشتن درست شد.

ولی در بقیه برگه نمیاد یعنی باید تو تک تک برگه ها درج کنم؟
دوست عزیز به نظر شما کلا تویه کد نویسی تازه وارد هستی!! آخه شما چرا اون کد enamad رو داخل همه برگ ها کپی کردی؟! بذار تویه فایل footer.php همه جا هست دیگه. و دوم اینکه شما چرا این کد استایل css رو داخل تگ های html وارد کردی؟! به تگ html اینماد یک کلاس بده و استایل اون کلاس رو تویه فایل style.css وارد کن تا مجبور نباشی تغییرات رو تویه هر صفحه وارد کنی.

mahsa pour

تازه وارد
كد:

<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;"> <iframe src="/eNamadLogo.htm" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe> </div>

بريز كنار متن كپي رايت.

با سلام

من این کد رو وارد فوتر سایتم کردم و بجای 

/eNamadLogo.htm

کد نمادم و قرار میدم ولی نمیشه روش کلیک کرد و اطلاعات نماد و دید.

باید چکار کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اشتباه زدید

این رو تست کنید

کد:
<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;"> کد شما </div>

بالا