عبارت نمایش محصولات

ahangha88

کاربر عضو
روی عکس دسته بندی ها داخل صفحه اصلی که میریم عبارت "نمایش محصولات" میاد این عبارت ترجمه قالب پیدا نکردم آیا عبارت پیش فرض ووکامرس هست؟ کجا میتونم تغییرش بدم

ahangha88

کاربر عضو
آقا خواهشاً یکی این سوال ما رو جواب بده گیر افتادیم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اره پیشفرضه

شما بسته فارسی ساز رو دانلود کن

در قسمت افزودن حلقه ترجمه کله مورد نظرت رو وارد کن

ahangha88

کاربر عضو
آقا من از نسخه قبلی که ترجمه نداشت استفاده می کنم الان دقیقا برای تصحیح اون باید چیکار کنم؟ ضمن اینکه من فایلهای ترجمش رو توی نرم افزار باز کردم اما کلمه نمایش محصول رو داخل جستجو کردم نبود الآن چیکار کنم دقیقاً؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما یک کاری بکن

بسته فارسی ساز رو دانلود کن

بعد برو زبان فارسی قدیمی که دارید استفاده می کنید رو از پوشه woocommerce (توی هاست در مسیر woocommerce\i18n\languages ) بردارید و در مسیر بسته فارسی ساز ( persian-woocommerce\languages\woocommerce ) جایگزین کنید. فقط اسم ها رو شبیه به مقصد کنید. یعنی woocommerce رو حذف کنید از نام فایل ها

بعد بسته فارسی ساز رو فعال کن و از طریق ویرایش حلقه های ترجمه/جایگزین کنید

ahangha88

کاربر عضو
شما یک کاری بکنبسته فارسی ساز رو دانلود کن

بعد برو زبان فارسی قدیمی که دارید استفاده می کنید رو از پوشه woocommerce (توی هاست در مسیر woocommerce\i18n\languages ) بردارید و در مسیر بسته فارسی ساز ( persian-woocommerce\languages\woocommerce ) جایگزین کنید. فقط اسم ها رو شبیه به مقصد کنید. یعنی woocommerce رو حذف کنید از نام فایل ها

بعد بسته فارسی ساز رو فعال کن و از طریق ویرایش حلقه های ترجمه/جایگزین کنید
من که دقیق متوجه منظورتون نشدم چون نسخه قبلی فایل ترجمه نداشت یعنی با فایل ترجمه برای دانلود نذاشته بودید ضمن اینکه داخل فایل ترجمه جدیدی که منتشر کردید نمایش محصولات رو جستجو کردم نبود

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما به مسیری که گفتم برید اگر متوجه نشدید بگید تا کمک کنم!

ahangha88

کاربر عضو
آقا شما فایل po ترجمه رو داخل poedit باز کنید اصلا عبارت نمایش محصولات داخل ترجمه نیست!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما مگه نمیگی از ووکامرس قدیمی استفاده میکنی؟

لطف کن این کار رو بکن... اگر نشد بعدش ...

ahangha88

کاربر عضو
درست شد ممنون میدونم باید تشکر رو بزنم که زدم اما اینو نوشتم تا نفرات بعدی بدونن پاسخ درست بوده

بالا