عدم ارسال کلمه کلیدی در افزونه یواست

reza10011

تازه وارد
باسلام افزونه یواست رو از پرشین اسکریپت دانلود کردم و قسمت وارد کردن کلمه کلیدی وجود ندارد یا اینکه من نمیدانم از کجا باید کلمات کلیدی وارد کرد لطفا کمک کنید ؟!؟

پیوست‌ها

• 01.png
    01.png
    96.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • 02.png
    02.png
    99.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7

diujans2005

تازه وارد
در تصویر یک که ارسال کردید عبارت کلیدی کانونی همون کلمه کلیدی اصلی هستش.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما باید معین کنید چه میزان کلمات کلیدی می خواهید اضافه کنید؟ آیا اصلا اطلاعاتی در این زمینه یا سئو دارید.
در ساده ترین حالت سمت چپ شما در صورتی که حالت گوتنبرگ فعال باشد یا حتی حالت کلاسیک برچسب ها در دسترس هستند و یواست نیز از همان ها برای استفاده کمک می گیرد! اگر دیده نمی شود کافیست گزینه ای که در بالا سمت چپ هست تنظیمات صفحه را بازبینی کنید و تیک مورد نظر را قرار دهید.
اما توصیه بنده به شما پس از بازدید سایتتان اینست که فقط به نام محصول و مقداری نوشتن در یواست بسنده نکنید مثلا طبق عکس شما عنوان سئو و توضیح متا را زده اید ولی بسیاری از محصولات شما هیچ توضیحی داخلی یا شرح کالا ندارد (این رو چون محصولات مختلفی رو در سایتتون چک کردم می گویم آتریسا موبایل دات کام)
طبق اصول سئو شما نیازمند این هستید که برخی کلمات کلیدی را در داخل مطالب قرار دهید و آنها را برچسب h1 h2 h3 h4 h5 h6 قرار دهید البته زیادی روی موجب مشکلاتی خواهد شد پس بهتر است به دقت رفتار کنید. این موضوع و کمک گرفتن از h2 تیتر مطلب یا همون محصول به شما کمک می کند محصولات را به درستی معرفی نمایید و مشتریان را نیز از داشتن اطلاعات بیشتر مطلع کنید. برای درک بهتر کافیست به سایت های بزرگی چون آمازون ای بی یا دیجی کالا یا مشابه اون سر بزنید و ببینید با این حجم محصول شما هیچگاه هیچ محصولی را بدون توضیحات حداقلی نخواهید دید! این یعنی از نام محصول برای سئو استفاده بهینه و درست کردن.
متاسفانه برخی فکر می کنند افزونه های سئو معجزه می کنند در حالیکه مجموع عوامل دیگر به این افزونه ها کمک می کند بهینه شوند یا مضر عمل کنند.
ضمنا شما برای حضور در صفحات اول به علت حضور تازه در جمع وب با دامنه با اعتبار 2 ماه برای جستجو کاربران زمان حداقل 3 ماه تا 6 را نیاز خواهید داشت و این به خود شما بستگی دارد چه میزان برای شروع تمرکز و دقت داشته باشید که سریعتر در لیست قرار بگیرد یا دیرتر .
توصیه موکد به شما اینست که حتما در باره سئو سایت اطلاعات بهتری کسب کنید. چون سایت شما محصول محور است و وبلاگ توضیحی یا توصیفی ندارد باید جزئیات سئو را با دقت بالاتری انجام دهید
موفق باشید

بالا