عدم دسترسی به پنل کاربری مشتریان و سایر امکانات ووکامرس هنگام ثبت نام و ورود در سایت

alisb80

تازه وارد
سلام
وقت بخیر.
چند ماهی است که افتخار آشنایی با سایت ووکامرس فارسی را دارم.
افزونه فروشگاه ساز ووکامرس+فارسی ساز را بر روی سایتم نصب و تنظیم کردم.
افزونه های زیر را از سایت ووکامرس فارسی دانلود و برسایتم تنظیم کردم:
افزونه چند فروشندگی دکان فارسی Dokan Pro نسخه 3.1.1
افزونه فارسی ورود و عضویت با شماره موبایل در وردپرس دیجیت Digits (البته این را از سایت فراز اس ام اس دانلود کردم)
افزونه فارسی سئو ووکامرس نسخه حرفه ای Yoast SEO Premium نسخه 14.0.4
افزونه فارسی دانلود گروهی فایل های خریداری شده محصولات ووکامرس
افزونه فارسی صورتحساب چندمرحله ای ووکامرس ARG Multistep Checkout

افزونه های بالا را نصب و تنظیم کردم.
مشکلاتی برایم به وجود آمده است.
صفحه ورود و ثبت نام برای کاربران سایتم ساختم.(با استفاده از افزونه دیجیتس-تنظیمات دیجیتس کامل انجام دادم.)
مشتریان پس از ثبت نام و ورود به سایتم(با استفاده از دیجیتس)، ناحیه کاربری و داشپورد مشتریان و سایر امکاناتی که ووکامرس ایجاد کرده است، قابل دسترس نیست و هیچ صفحه ای مبنی بر وجود و استفاده فروشگاه پیش فرض سایت وجود ندارد.(عملا هیچ دسترسی به امکانات فروشگاه ووکامرس من و امکانات فزونه ها در دسترس نیست.)
لینک های محصولات پیش فرض فروشگاه ساز ووکامرس به درستی کار می کنند.

لطفا راهنمایی کنید که چگونه از بخش مدیریت سایتم این مشکلات را برطرف کنم بخصوص ارتباط دیجیتس با فروشگاه ووکامرس سایت.
تنظیمات مربوط به افزونه ها را انجام دادم اما ممکنه دچار اشتباهات جزئی شده باشم.
لطفا راهنمایی کنید که چگونه راه دسترسی به فروشگاه ووکامرس و پنل کاربری مشتریان و چند فروشنده را از صفحه ورود و ثبت نام ایجاد کنم.
ببخشید، باعث زحمت شدم.
از لطف و همکاری شما ممنونم.
سپاس بزرگوار.

harbiline

Edris
سلام
بخش دسترسی به حساب کاربری تو بخش برگه ها هتس؟
ادرس سایتتون رو بدید یه بررسی کلی بشه.

alisb80

تازه وارد
سلام مهندس جان
ممنون از لطف شما.
لینک ورود و ثبت نام سایتم:
به خاطر عدم کارایی، هنوز در بخش هدر سایتم اضافه اش نکردم.
همه تنطیمات مربوط به فعال سازی فروشگاه ووکامرس را انجام دادم و افزونه های مربوطه اش را فعال سازی کردم.
افزونه ورود و ثبت نام دیجیتس، محصولات پیش فرض ووکامرس و خرید پنل پیامکی را چند بار امتحان کردم و موفق آمیز بود و به درستی کار می کرد.(ولی افزونه ورود و ثبت نام دیجیتس دسترسی به هیچ یک از امکانات را نمی دهد و فقط ورود و ثبت نام خالی-در حالی که باید بتواند دسترسی ها را بدهد.)
صفحه ورود و ثبت نام برای کاربران را ساختم.(با استفاده از افزونه دیجیتس-تنظیمات دیجیتس کامل انجام دادم.-تست هم کردم.)
مشتریان پس از ثبت نام و ورود به سایتم(با استفاده از دیجیتس)، ناحیه کاربری و داشپورد مشتریان و سایر امکاناتی که ووکامرس، گرویتی فرم خرید پنل پیامکی ایجاد کرده است، قابل دسترس نیست و هیچ صفحه ای مبنی بر وجود و استفاده فروشگاه پیش فرض سایت وجود ندارد.(عملا هیچ دسترسی به امکانات فروشگاه ووکامرس من و امکانات افزونه ها در دسترس نیست.)
لینک های محصولات پیش فرض فروشگاه ساز ووکامرس به درستی کار می کنند.
با عرض معذرت، لطفا برسی کنید، بخصوص ارتباط دیجیتس با فروشگاه ووکامرس سایت.
در صورت امکان، لطفا به صورت آزمایشی ثبت نام کنید.
ببخشید، باعث زحمت شدم.
از لطف و همکاری شما ممنونم.
سپاس بزرگوار.

alisb80

تازه وارد
لینک زیر مربوط به خرید محصول پیش فرض و آزمایشی فروشگاه ووکامرس سایتم است.(با کلیک بر روی آیکون "افزودن به سبد خرید" به صفحه اول سایتم منتقل می شوم.-آیکونی برای دسترسی به حساب کاربری هم نداره.)
لطفا راهنمایی کنید که چه افزونه هایی باید دانلود کنم.
سایتم هنوز به درگاه پرداخت وصل نشده.(منتظرم تا این مشکلات حل شود)
چگونه لینک فروشگاه ووکامرس را از تنظیمات این افزونه بدست بیاورم و در بخش هدر سایتم قرار دهم؟
خیلی ممنون.
تشکر.

alisb80

تازه وارد
لینک زیر مربوط به خرید محصول پیش فرض و آزمایشی فروشگاه ووکامرس سایتم:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
قبل از خرید یا ایجاد سایت باید مشخص می کردید قراره چکار کنید؟ اینجوری که شما افزونه نصب کردید یعنی معلوم نیست هدفتون چیه .
از سایت شما اینجوری برداشت شد که شما یک سایت فروش محصولات دیجیتالی و غیر فیزیکی هستید . پس بهتر بود اول یک قالب مرتبط بر می داشتید نه قالب زفایر رو
دوم افزونه های مرتبط با فروش دیجیتال یا بر مبنای وکامرس باید باشد یا ایزی دیجیتال دانلودز که به کار شما سرعت ببخشد.
سوم قالبی که انتخاب می کنید باید حتما در سایت سازنده پشتیبانی از دکان را داشته باشد وگرنه به مشکلات جدی می خورید.
چهارم محصولات مرتبط با ووکامرس به سایر بخش های کمتر متصل می شود زیرا مثلا ایزی دیجیتال دانلودز مسیر مجزا دارد و یا همین دیجیتس . بطور ساده اگر قصد فروش فایل دیجیتال دارید خود ووکامرس انجام می دهد از یک درگاه مشخص و حساب کاربری خودش که از وردپرس ایجاد می شود.
یا مثلا خود ووکامرس ثبت نام بر اساس موبایل را دارد و افزونه پیامک ووکامرس فارسی هم به همین منظور در دسترس کاربران است .
بطور مشخص توصیه بنده اینست که اول یک قلم کاغذ بردارید و کلیات و جزئیات هدفتون رو بنویسید و سپس واجبات حقیقی رو توش نگه دارید و اضافات غیر لازم رو حذف کنید وقتی به یک جمع بندی واقعی رسیدید سریع مرتبط با اون قسمتها محصولاتی را انتخاب کنید که بیشترین کارایی و کمترین نیاز به چندین افزونه را داشته باشد. چون هرچی شلوغ تر سخت تر و هزینه بردارتر می شود.
این بدترین شکل است که اول همه شروع می کنند و سپس برعکس جریان تازه می آیند ببینید چی حقیقتا لازمشون هست چی نیست.
یه راهکار شخصی که بنده در مواردی که کاربران می خواهند روی همین مسیر فعلی بروند اینست که فعلا برای درک موضوع بهتره شورتکدهای مرتبط با افزونه های متعدد را در برگه های واحد قرار دهید. مثلا شورت کد حساب کاربری من یا ورودی دیجیتس یا هر چیزی که فکرش را می کنید.
ضمنا افزونه ها نیازمند تنظیمات دقیق هستند پس بهتره قبل از استفاده تنظیمات را تکمیل کنید
موفق باشید

alisb80

تازه وارد
خیلی ممنون از پیشنهاد شما.
هدفم مشخص است و چون اقدام خاصی نکردم یه مقدار مفاهیم و باطن سایتم، واضح نیست.
آره، در نصب افزونه های ووکامرس زیاده روی کردم.
سپاس.

gelare.shamsiii

تازه وارد
سلام من دنبال برای ووکامرس میگردم جز کجارو میشناسین؟

بالا