عدم فارسی شدن افزونه Awesome Support

sadeghgenavehi

کاربر عضو
با سلام

من افزونه زیر رو فارسی کردم اما فارسی نشد خودتون تست کنید به چه صورت هست

لینک افزونه در مخزن وردپرس:

لینک دانلود افزونه:

لینک فارسی ساز:

لطفا کمک کنید...

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

نمیدونم راه حل درسته یا نه ولی:

اگر از برنامه poedit استفاده می کنی زبان رو دیفالت فارسی بذار ضمنا یکی از ترجمه هات ایراد داره ذخیره کامل نمیشه از ترجمه سیستم استفاده کن.

امیدوارم درست بشه.

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

نمیدونم راه حل درسته یا نه ولی:

اگر از برنامه poedit استفاده می کنی زبان رو دیفالت فارسی بذار ضمنا یکی از ترجمه هات ایراد داره ذخیره کامل نمیشه از ترجمه سیستم استفاده کن.

امیدوارم درست بشه.
دوست عزیز من امتحان کردم مشکلی نداره و دیفالت فارسی هست اما کار نمیکنه

ترجمه مشکلی نداره و کاملا سیو میشه هم mo و هم بصورت po

سپاس از پاسختون

جاویدان

کاربر عضو
سلام مجدد

دوست عزیز من الان این برنامه رو نصب کردم و فایل شما رو هم روش ریختم اتفاقا فارسی هم شد فقط شما فایلهای اصلی زبان موجود رو حذف نکنید و فعال سازی رو بعد از آپلود فایلهای زبان فارسی در بخش زبان انجام بده ضمنا تمام بخشها رو ترجمه کنید حتی اونهایی رو که برنگ آبی میشه در poedit اگر می خوای همه بخشها کامل فارسی بشه همه رو ترجمه کن نترس مشکلی پیش نمی یاد من الان تست گرفتم کارت تا الان درست بوده

موفق باشی

امیدوارم مشکلت حل بشه

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام مجدد

دوست عزیز من الان این برنامه رو نصب کردم و فایل شما رو هم روش ریختم اتفاقا فارسی هم شد فقط شما فایلهای اصلی زبان موجود رو حذف نکنید و فعال سازی رو بعد از آپلود فایلهای زبان فارسی در بخش زبان انجام بده ضمنا تمام بخشها رو ترجمه کنید حتی اونهایی رو که برنگ آبی میشه در poedit اگر می خوای همه بخشها کامل فارسی بشه همه رو ترجمه کن نترس مشکلی پیش نمی یاد من الان تست گرفتم کارت تا الان درست بوده

موفق باشی

امیدوارم مشکلت حل بشه
دقیقا مشکل من اینجاست که در افزونه ریختمش اما فارسی نشد.

شما میتونید یه تست بکنید من هر کاری کردم نشد...

جاویدان

کاربر عضو
دوست من این همون فایل خودته ولی من تنظیمات فارسی رو به حالت دیفالت بردم تست کن شاید کارت رو راه بندازه من الان روی سروری که باز دارم تست کردم فارسی هست ولی کامل نیست چون بسیاری بخشها رو هنوز کامل نکردی اگر از poedit استفاده کنی برخی نوشتارها آبی میشه اونها رو هم ترجمه کن تا کامل بشه ضمنا بریا اینکه مشکلی نباشه برنامه رو از مخزن وردپرس یه بار نصب کن ولی فعال سازی رو بذار بعد ریختن این فایل در قسمت زبان بعد فعال کن

امیدوارم درست باشه .

پیوست‌ها

• languages_2.zip
    20.2 کیلوبایت · بازدیدها: 7

sadeghgenavehi

کاربر عضو
دوست من این همون فایل خودته ولی من تنظیمات فارسی رو به حالت دیفالت بردم تست کن شاید کارت رو راه بندازه من الان روی سروری که باز دارم تست کردم فارسی هست ولی کامل نیست چون بسیاری بخشها رو هنوز کامل نکردی اگر از poedit استفاده کنی برخی نوشتارها آبی میشه اونها رو هم ترجمه کن تا کامل بشه ضمنا بریا اینکه مشکلی نباشه برنامه رو از مخزن وردپرس یه بار نصب کن ولی فعال سازی رو بذار بعد ریختن این فایل در قسمت زبان بعد فعال کن

امیدوارم درست باشه .
سپاس

من امتحان کردم نشد...

میشه یه عکس بگیرید؟

مگه نباید در پوشه languages افزونه ریخت؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

اینم عکسی که خواستی پیوست کردم البته ببخشید زیاد تر تمیز نیست ولی همون فایل ترجمه جنابعالی روش هست که قرار دادم ضمنا زبان پیش فرض وردپرس هم فارسی است البته نمیدونم شما از سرور استفاده می کنید یا روی رایانه تست می گیرید .

ضمنا ترجمه رو کامل کن همین جا بذار ببینیم این افزونه چیکارست به چه درد می خوره.

سلامت و موفق باشی :63: :67:

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

اینم عکسی که خواستی پیوست کردم البته ببخشید زیاد تر تمیز نیست ولی همون فایل ترجمه جنابعالی روش هست که قرار دادم ضمنا زبان پیش فرض وردپرس هم فارسی است البته نمیدونم شما از سرور استفاده می کنید یا روی رایانه تست می گیرید .

ضمنا ترجمه رو کامل کن همین جا بذار ببینیم این افزونه چیکارست به چه درد می خوره.

سلامت و موفق باشی :63: :67:
دوست عزیز میشه دقیق بگید چیکار کردید؟

من هر کاری میکنم فارسی نمیشه

دوستان کمک کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل شما نامشخص هست! بنده هم تست کردم و مشکلی نبود...

شاید تداخل بین افزونه ها ، وجود داشته باشه

sadeghgenavehi

کاربر عضو
مشکل شما نامشخص هست! بنده هم تست کردم و مشکلی نبود...

شاید تداخل بین افزونه ها ، وجود داشته باشه
نمیدونم دیگه هر چی تست کردم نشدبه نظرتون چه افزونه ای همچين تداخلی ایجاد میکنه؟

آخه خیلی مشکل عجیبیه وردپرس من که فارسی هست...

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

شما یه توضیح کوچیک بده ببینیم روی چی داری تست میگیری برخی اوقات روی رایانه شخصی و سرور های xamp ممکنه کامل یه چیزی رو نبینی. اینم به خاطر ساختار حجیم فایلهایی هستش که یک سرور داره ولی یک برنامه مثل اکزمپ به علت کوچکی ممکن نداشته باشه.

اما اگر روی سرور تست میگیری یه عکس بنداز ببینیم جریان چیه . شما این دو علت رو یه بار دیگه بررسی کن زبان پیش فرض وردپرس فارسی است و از فارسی سازی استاندارد وردپرسه یا نه بعد یه بار برنامه رو کامل پاک کن از روی مخزن وردپرس و قسمت افزونه وردپرس حتما نصب کن. بعد از نصب فایل زبانی رو که برات گذاشته بودم رو از طریق روت سرور توی پوشه زبان پلاگین بذار نه جای دیگه بعد برنامه رو از وردپس فعال کن و بعدش برو تو تنظیماتش اگر مقداری ترجمه بود یعنی مشکلی نیست اگر نبود همه افرونه هات رو تو حالت غیر فعال بذار دوباره تست بگیر البته اگر افزونه امنیتی نصب کرد باشی بهتر اول فقط با اون تست کنی چون برخی از اینها اجازه برخی کارها رو موقع تنظیمات بهت نمیدن.

موفق باشی

sadeghgenavehi

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

شما یه توضیح کوچیک بده ببینیم روی چی داری تست میگیری برخی اوقات روی رایانه شخصی و سرور های xamp ممکنه کامل یه چیزی رو نبینی. اینم به خاطر ساختار حجیم فایلهایی هستش که یک سرور داره ولی یک برنامه مثل اکزمپ به علت کوچکی ممکن نداشته باشه.

اما اگر روی سرور تست میگیری یه عکس بنداز ببینیم جریان چیه . شما این دو علت رو یه بار دیگه بررسی کن زبان پیش فرض وردپرس فارسی است و از فارسی سازی استاندارد وردپرسه یا نه بعد یه بار برنامه رو کامل پاک کن از روی مخزن وردپرس و قسمت افزونه وردپرس حتما نصب کن. بعد از نصب فایل زبانی رو که برات گذاشته بودم رو از طریق روت سرور توی پوشه زبان پلاگین بذار نه جای دیگه بعد برنامه رو از وردپس فعال کن و بعدش برو تو تنظیماتش اگر مقداری ترجمه بود یعنی مشکلی نیست اگر نبود همه افرونه هات رو تو حالت غیر فعال بذار دوباره تست بگیر البته اگر افزونه امنیتی نصب کرد باشی بهتر اول فقط با اون تست کنی چون برخی از اینها اجازه برخی کارها رو موقع تنظیمات بهت نمیدن.

موفق باشی
جالبیش اینجاست فقط توی قسمت افزونه های نصب شده که میری فارسیه اما میری پیشخوان یا توی افزونه فارسی نیست خیلی خیلی خیلی عجیبه

من روی یک هاست ایرانی سایت رو انداختم و روش دایرکت ادمین هم نصبه و مشکلی نداره از پارس پک خریدم...

sadeghgenavehi

کاربر عضو
دوستان مشکل حل شد.

چگونگی حل این مشکلات:وقتی چنین حالتی پیش آید به معنی آن است که افزونه ای با آن سازگاری ندارد برای من افزونه WP-PageNavi بود که با غیرفعال کردن آن این مشکل رفع شد.

دوستان ببخشید خیلی اذیتتون کردم.

ببخشید بابت اسپم هایی که دادم...

سپاس از همگی

بالا