عدم پاسخگویی در سایت راستچین برای بروزرسانی محصول

پارسی

تازه وارد
سلام دوستان به نظر شما باید چیکار کرد من محصولی را در سایت راستچین خرید کردم حدودا 5 ماه پیش : اما این محصول بروزرسانی مداوم شده و سایت راستچین این محصول رو بروزرسانی نمیکنه و تیکت هم برای فروشنده

محصول ارسال گردیده متاسفانه بعد از گذشت یک هفته اما پاسخی از فروشنده دریافت نکردیم و بعد برای مدیریت راستچین تیکت فرستادیم که پاسخ ما رو نیز تکراری جواب دادند و گفتند که برای فروشنده تیکت ارسال کردیم

اما هیچگونه پاسخ قانع کننده ای به بنده ندادند در ضمن این محصول هم اورجینال نیست که در سایت راستچین قرار گرفته

در لینک زیر ببینید که مشتریان هم درخواست بروزرسانی این محصول را دادند اما هیچ پاسخی ندادند و مدیریت راستچین از دروغین گفتند که این محصول اورجینال خریداری شده است

فروشنده هیچگونه پاسخی به ما نمیده بعد از درخواست بروزرسانی قالب که احتمالا حساب کاربریم رو هم به زودی بلاک می کنند بخاطر درخواست بروزرسانی

به نظر شما باید چیکار کنیم دوستان محترم

You must be registered for see images attach

p900

تازه وارد
سایت راستچین خوب نیست از ژاکت استفاده کن تماس بگیر بگو بنده از طرف پلیس فتا پیگیری میکنم بعد میترسن یا پولت میدن یا اپدیت . اسم پلیس فتا بیاری میترسن

mehran11

تازه وارد
هزاران بار تذکر در مورد این سایت ها داده شده که خرید نکنید باز هم خرید می کنید و دوباره میایید تایپک می زنید به قول دوستمون سایت ژاکت خیلی بهتره

rocki3oy

کاربر عضو
سایت راستچین بدترین سایت فروشگاهی هست و هیچ ارزشی برای مشتریان قائل نیست و مدیر این سایت فکر کنم کامران یزدانی نیا و یک فرد دیگر هست و بیشتر به پول فکر می کنن جز بررسی.

تیکت ها را خیلی دیر جواب میدن.

یک پشتیبان بی ادبم داره که فکر کنم یه بچه باشه که واقعا آبروی هر چی پشتیبان رو برده.

نخرید.

#نه_به_خرید_از_راستچین

#پشتیبانی_ضعیف_راستچین

#راستچین_دروغگو

پارسی

تازه وارد
والا دوستان عزیز من که موندم این چطور سایتی هست که هنوز فروشنده قالب جواب تیکت ها رو نداده اما نظر گذاشتم نظر رو تایید نکرد و سریع حذف کرد این نشانه بزرگترین کلاه برداری در این سایت می باشد

کلاه برداری از این واضع تر دیگه : مدیران راستچین یک ماهه که به فروشنده تذکر بروزرسانی محصول را می دهند اما مشخصه که خودشون هم دستشون توی یک کاسه هست نه به خرید از راستچین : وسلام

پارسی

تازه وارد
دوستان تاریخ ارسال تیکت رو ببینید متاسفانه هیچ کسی جوابگو برای بروزرسانی محصول خریداری شده نیست فروشنده 3 ماه پیش قرار شده محصول رو بروزرسانی کنه اما دیگه هیچ خبری از بروزرسانی محصول

خریداری شده نیست مه جواب تیکت میده نه راستچین جوابگو هست

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بارها گفته شده و باز هم گفته می شود ولی خریداران اول خرید می کنند بعد تازه یادشان می افتد تحقیق کنند!!!

یک نکته اینجاست این قالب با دلار 12 تومنی میشه 570 هزار تومان پس با این قیمت فروش و تعداد فروش ایشان باید تا بحال خرید را انجام می داد هر چند فروش نسخه رایگان نال این دردسرها را نیز دارد.

قبلتر هشدار دادم که گوگل و سایت تم فارست در یک اقدام سراسری در حال مسدود سازی و شکایت  و عدم دسترسی به سایتهای نال هستند، برخی افراد این حوزه یا دستگیر شده اند یا بیخیال سایتهای خودشان گردیده اند، معدود سایتهای باقی مانده نیز فقط هر چند وقت یکبار اقدام به انتشار می کنند و برخی از آنها به علت خطرات و سواستفاده افراد دیگر راه فروش به قیمتهای پایین را در پیش گرفتن یعنی هم نال می فروشند هم خطرات نال و هک و هم امکان هک کردن حساب مالی خریدار را

شما خیلی آرام و سریع بدون گفتن یا اعتراض به سایت فوق خیلی راحت اول از مدارک و مستندات خودتون از همه چیز فایل ذخیره عکس و فیلم تهیه کنید.از خود مجموعه گرفته تا ایمیلها و دسترستون در سایت و تیکتها و رسید خرید تا فروشنده

یادتان باشد از قوانین و مستندات از جمله بروزرسانی و سایر گزینه ها نیز عکس فیلم و خود فایل اصلی را ذخیره کنید.زیرا این سایتهای با درج یک قانون شخصی خودشان را از قانون کشور مبرا می دانند پس براحتی می توانید با آنها به علت سهیم بودن در درآمد برخورد کنید.

فراموش نکنید تهدید کردن دردی دوا نمی کند برخود جدی شما از مراجع قانونی به شما کمک بیشتری می کند و باعث می شود نتوانند دسترسهای شما را مسدود کنند و مجبور به پاسخگویی هستند

سپس به صفحه اول این سایت برید روی لینک های مرتبط اول ساماندهی سپس اینماد وارد بشید و از بخش شکایتهاشون موردتون رو با ارسال مدارک درج کنید.

سپس همزمان در پلیس فتا نیز درج شکایت کنید.

به این وسیله این شکایات ظرف مدت ده روز پیگیری می شود. یادتان باشد تمامی کدهای پیگیری را داشته باشید.

اگر کوتاهی به خرج دهید مطمئن باشید نه تنها شما و بلکه سایرین نیز متضرر می شوند.

دوستان عزیزی که این مشکل رو دارند از این شیوه برای احقاق حق خود استفاده کنند.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s@eid

تازه وارد
متاسفانه سایت راست چین یک سایت کاملا غیر حرفه ای هستش که پشتیبانی کاملا ضعیفی داره.

بنده چند ماه پیش پوسته ریما رو خریداری کردم و متاسفانه این شرکت اصلا به فکر مشکلات محصول نیست و فقط برای تیکت ها جواب میدن در نسخه جدید حل میشه که هر 3 ماه یکبار نسخه جدید میدن بیرون که همه مشکلات اعلامی سرجاش هست و چند مشکل جدید هم اضافه میشه و....

راستچین ضعیفترین سایت موجود هستش فعلا

بالا