فروش در ووکامرسی بدون پرداخت آنلاین

ali_m_mkh

تازه وارد
سلام

چطور میتونم در ووکامرسی قابلیتی ایجاد کنم که محصولات بصورت پرداخت در محل یا بصورت پرداخت کارت به کارت بفروش برسند و نیازی به پرداخت آنلاین نباشد.بصورتی که خرید محصول ثبت شود ولی پس از پرداخت بصورت تایید مدیر سایت محصول ارسال شود.

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

چطور میتونم در ووکامرسی قابلیتی ایجاد کنم که محصولات بصورت پرداخت در محل یا بصورت پرداخت کارت به کارت بفروش برسند و نیازی به پرداخت آنلاین نباشد.بصورتی که خرید محصول ثبت شود ولی پس از پرداخت بصورت تایید مدیر سایت محصول ارسال شود.
پرداخت در محل باید در یک سیستم عضو بشید بعد افزونه دارند نصب می کنی. البته اینم در خود ووکامرس هست ولی به این صورت عادی نمیشه

برای دومی هم در تنظیمات ووکامرس تب تسویه حساب خرید BACS رو انتخاب کن. اسمش رو بزار ثبت فیش بانکی و اطلاعات حسابت رو وارد کن وقتی فرد پول ریخت اطلاعات رو ثبت می کنه اونوقت خودت باید تایید کنی

ali_m_mkh

تازه وارد
سلام من مراحلی که شما گفتید انجام دادم ولی صفحه ای برای ارسال مشخصات پرداخت برای مشتری ایجاد نمیشود.

2- چگونه کاری کنم که محصولات در صفحه اصلی سایت نمایش داده شود.و در صفحه جدا نمایش ندهد.www.site.ir/shop

حسـام

کاربر عضو
سلام

1 اشنایی ندارم

2 از تنظیمات >خواندن > برگه یکتا رو روی فروشگاه تنظیم کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای اینکه ثبت فیش بانکی (یا همون ثبت اطلاعات کارت به کارت) انجام بشه ، طبعا باید از یک افزونه ی فرم ساز استفاده کنی. مثل گراویتی فرم یا contact form 7

بالا