قالب ووکامرس argentum فارسی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
argentum یک قالب زیبا برای فروشگاه ساز ووکامرس می باشد. این قالب زیبا دارای 10 رنگ مختلف ، پشتیبانی از ابزارک ، کاملا راستچین شده می باشد. این قالب زیبا دارای پشتیبانی از ابزارک در دو بخش سمت راست و ته برگ قالب می باشد. همچنین واکنش گرا بودن (نسخه موبایل و تبلت) از دیگر قابلیت های این پوسته زیبا می باشد.

argentum-woocommerce.jpg

امکانات کلی:

فارسی شده و راست چین سازی

نسخه موبایل و تبلت (واکنش گرا)

پنل مدیریت قالب

دارای 10 رنگ مختلف

و امکانات مختلف دیگر

argentum-mobile-ver.jpg

نکته: قالب با سری 1.6 و سری 2 ووکامرس تست شده.

تصاویری از قالب: -

دانلود قالب:

کد:
http://dl.persianscript.ir/theme/argentum%28woocommerce.ir%29.zip
نحوه نصب: پس از دانلود قالب. مانند تمامی قالب های دیگر وردپرس در مسیر wp-content/themes بارگذاری کنید و از مدیریت پوسته ها فعال کنید.

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
مشکل در تسویه حساب

موقع انتخاب ایالت وقتی استان رو انتخاب می کنی صفحه به هم می ریزی 2 عکس از سالام بودن و بهم ریختن گذاشتم

همچنین انتخاب کشور ( کلا منو هایه باز شو رو باز کنی صفحه بهم می ریزه

You must be registered for see images attach

قبل

You must be registered for see images attach

بعد انتخاب

ادرس سایت در صورت لوزوم :

لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قبلا توضیح دادیم. جستجو کنید

farsmd

تازه وارد
سلام اگه ممکنه این رو تو قالب اصلاح کنید

فایل globa.css

مسیر \wp-content\themes\argentum\css

خط 391

به body این رو direction: rtl; اضافه کنید.

ممنون

تا مشکل فارسی سازیش کاملا برطرف بشه.

mds

تازه وارد
قالب زیبایی هست اما چطور میشه رنگ رو تغییر داد ؟ من هرجایی رو گشتم فقط همین یک رنگ بود ...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در پنل تنظیمات قالب رنگ رو تغییر بدید

shahin_bsh

تازه وارد
سلم.قالب خوبیه اما یه سوال داشتم.توی سایتی که من ساختم یه فضا خالی باقی میمونه و من نمیتونم پرش کنم.حتی گزینه ی مربوط به اسلایدر رو برداشتم اما بازم درست نشد.

این لینک سایتمه :

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

البته این فقط برای تسته و میخوام اگه کاراییش خوب بود رو سایت اصلیم هم پیادش کنم.

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون فضای خالی رو باید یک محصول رو ویژه کنید تا پر بشه

mkh362

تازه وارد
سلام. من میخواستم منوی جستتجو که بالای صفحه و کنار لوگو میاد رو حذف کنم. چطور میشه منوی جسنجو را حذف کردش؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل header.php رو باز کنید و عبارات زیر رو حذف کنید

کد:
<form role="search" method="get" id="searchform" class="searchform fourcol last" action="<?php echo home_url(); ?>">
                <label class="screen-reader-text" for="s"><?php _e('Search for:', 'woothemes'); ?></label>
                <input type="text" value="<?php the_search_query(); ?>" name="s" id="s"  class="field s" placeholder="<?php _e('Search', 'woothemes'); ?>" />
                <input type="submit" class="submit button last" name="submit" value="<?php _e('Search', 'woothemes'); ?>">
                <?php if ($woo_options['woo_header_search_scope'] == 'products' ) { echo '<input type="hidden" name="post_type" value="product" />'; } else { echo '<input type="hidden" name="post_type" value="post" />'; } ?>                
            </form><!--/.searchform-->

mkh362

تازه وارد
تشکر من این کار را کردم و سرچ حذف شد،حال وقتی لوگو را آپلود میکنم هم اندازه اش بهش میخورد و هم خودبخود چپ چین میشود لوگو.چطور میتونم لوگو را راست چین کنم؟ ممنون از شما

mkh362

تازه وارد
ضمنا افزونه plugin. را برای این قالب از کجا باید نصب کرد؟ سرچ زدم این افزونه را نیافتم.ببخشید

Ehs@n

کاربر عضو
تشکر من این کار را کردم و سرچ حذف شد،حال وقتی لوگو را آپلود میکنم هم اندازه اش بهش میخورد و هم خودبخود چپ چین میشود لوگو.چطور میتونم لوگو را راست چین کنم؟ ممنون از شما
برای تنظیم کردن لوگو یا باید در style براش ارتفاع و عرض مشخص کنید و یا هنگام وارد کردن عکس به صورت کد html باید براش طول و عرض انتخاب کنید

برای راست چین کردن هم باید فایل style رو ویرایش کنید! معمولا کد float می تونه مشکلتون رو حل کنه!

ضمنا افزونه plugin. را برای این قالب از کجا باید نصب کرد؟ سرچ زدم این افزونه را نیافتم.ببخشید
افزونه رو دانلود کنید و از قسمت افزونه ها نصبش کنید!

mkh362

تازه وارد
سلام.اگر بخواهم سایز سرچ بالای صفحه را کوچکتر کنم چکار باید کنم؟ ببخشید من کدنویسی بلد نیستم سایز لوگو رانتوانستم پیدا کنم

ilight

تازه وارد
دوستان دمو فارسی رو می تونید این جا ببینید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

icec

تازه وارد
با سلام ببخشید چطوری میشه اسلایدر رو فعال کرد من افزونه رو نصب کردم تصویر هم قرار دادم اما اعمال نشد

mahdiali35

کاربر عضو
با سلام ببخشید چطوری میشه اسلایدر رو فعال کرد من افزونه رو نصب کردم تصویر هم قرار دادم اما اعمال نشد
سلام... از درست اعمال کردن تنظیمات داخل پنل قالب مطمئن هستید ؟ اسلایدر رو غیرفعال نکردید ؟ تنظیمات خود اسلایدر درست هست ؟

armanshz

تازه وارد
سلام

این مشکل انتخاب استان رو تووی صفحه تسویه حساب کجا توضیح دادین؟

هرچی میگردم پیدا نمیکنم ... لطفا کمک کنید ... ممنون

tablo_24

تازه وارد
جواب سوال رو پیدا کردم

قابلیت بهبود انتخاب کشورهای انتخاب شده این گزینه اسکریپت جستجو میان کشورهای انتخاب شده را فعال میکند

وقتی این غیر فعال میشه دیگه مشکلی نیست تو بخش تنظیمات

سلام

من هم همین مشکل رو دارم

کد direction: rtl;

هم به قالب اضافه کردم مشکل بر طرف نشد

کد:
body {
direction: rtl; 
    text-align: right;
  font-size: 1.3em;
  line-height: 1.61803399em;
  padding: 0;