قلک ووکامرس

seosec

تازه وارد
سلام وقت بخیر دوستان من برای ووکامرس یک امکانی میخام که بتونم مثلا دو درصداز هر تراکنشی حساب کنه و داخل یک متغییر نمایش بده ایا همچین امکانی با ووکامرس میشه انجام داد؟

برای سایت   میخام

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام وقت بخیر دوستان من برای ووکامرس یک امکانی میخام که بتونم مثلا دو درصداز هر تراکنشی حساب کنه و داخل یک متغییر نمایش بده ایا همچین امکانی با ووکامرس میشه انجام داد؟

برای سایت   میخام
سلام، 

داخل functions.php بذارید:

function sajadfa_orderdone( $order_id ) {

$order = new WC_Order( $order_id );
$order_total = $order->get_total();
$amount = ($order_total / 100) * 2;
$qolak = 'seosecmoney';

if ( get_option( $qolak ) !== false ) {

$lastvalue = get_site_option( $qolak );
update_option( $qolak, $lastvalue + $amount );

} else {
add_option( $qolak, $amount );
}

}
add_action( 'woocommerce_payment_complete', 'sajadfa_orderdone' );

بعد از هر تراکنش دو درصد از کل مبلغ سفارش رو به یک متغیر اضافه می کنه. برای نمایش در قالبتون یا ادمین کد زیر رو هر جا خواستید بذارید:

کد:
<?php echo get_option( 'seosecmoney' ); ?>

آخرین ویرایش توسط مدیر:

seosec

تازه وارد
@masoud ashoori میخوام مثلا دو درصد از هر تراکنشی که انجام میشه حساب کنه و داخل یک متغیر قرار بده حالا من اسم این متغیر گذاشتم قلک بعد میخام مثلا بعد هر تراکنش فقط ببینم الان موجودی قلک چقد هست که اخر هر ماه موجودی قلک ببینم چقد شده از کل تراکنش های هر ماه کم کنم صرف امور خیریه بشه!

seosec

تازه وارد
@ُSajadfa.ir اقا سجاد خیییلیی ممنون ازتون فقط این کد با توجه به توضیحی که جدیدا دادم چیزی که میخام نمایش میده؟

سایت ما در زمینه برگزاری دورههای اموزشی قرار کار کنه مثلا میخاییم مقداری از هزینه های کلاس اینجوری مشخص کنیم که انتها هرماه بدیم به امور خیریه

بعد این کد را داخل functions بزارم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا