قیمت محصولات متغیر

iJoseph

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان در آخرین آپدیتی که ارائه دادند زحمت کشیدند و برای محصولات متغیر اعداد پارسی رو جایگزین کردن اما بنده به علت اینکه در برخی محصولات متغیرم قیمت های نسبتا بالایی دارم، قیمت از توی کادر می زنه بیرون! من یا باید فونت محصولات متغیر رو کم بکنم نسبت به محصولات ساده و یا اینکه در محصولات متغیر فقط یک قیمت نشون داده بشه، مثلن قیمت اولین متغیر از همون محصول.

راه اول که کم کردن فونت فکر می کنم ساده باشه ولی آیا برای دومی این امکان هست که در محصولات متغیر در برگه ی نمایش محصول تنها یک قیمت نشون داده بشه؟ واقعن ممنونم اگر منو راهنمایی کنید و بگید که چطوری باید این 2 راه رو پیاده بکنم.

سپاس فراوان

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این رو تست کنید

add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'bbloomer_variation_price_format', 10, 2 );

add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'bbloomer_variation_price_format', 10, 2 );

function bbloomer_variation_price_format( $price, $product ) {

// Main Price
$prices = array( $product->get_variation_price( 'min', true ), $product->get_variation_price( 'max', true ) );
$price = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( 'From: %1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );

// Sale Price
$prices = array( $product->get_variation_regular_price( 'min', true ), $product->get_variation_regular_price( 'max', true ) );
sort( $prices );
$saleprice = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( 'From: %1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );

if ( $price !== $saleprice ) {
$price = '<del>' . $saleprice . '</del> <ins>' . $price . '</ins>';
}
return $price;
}

کد رو در functions.php قالبتون قرار بدید.

بالا