قیمت پیشنهادی فروش این سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nars1235

تازه وارد
سلام دوستان

من این سایت را با وردپرس طراحی کرده ام، البته قالب html آن را خریده ام و سپس با تغییراتی در ظاهر، آن را به وردپرس تبدیل کرده ام، می خواستم نظر شما دوستان را در مورد قیمت فروش آن بدونم. ممنون می شم نظرتون را بگید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. ضمن عرض خسته نباشید، پوسته زیبایی هست که با اندکی تغییرات استایل و راستچین و فارسی کردن، میتونه برای وبسایت های رزومه شخصی به کار بره.

اما از نظر قیمت، شما میخواید سایت رو بفروشید یا پوسته رو؟

چون سایت شما عملاً به درد کس دیگه ای نمیخوره. یک وبسایت شخصی هست که صرفاً به درد مالک اون میخوره.

اما پوسته رو میشه قیمت گذاشت که فکر کنم بتونید با قیمت 50 هزار تومان اون رو در مارکت های مختلف بفروشید.

nars1235

تازه وارد
ممنون 

هدف من اینه که سایت را به اشخاص مختلف بفروشم و از اون جا که صفحه مدیریتش را با وردپرس بالا آوردم هر کسی می تونه برای خودش شخصی سازی کنه، قیمت مناسب چنده؟

nars1235

تازه وارد
چرا اینقدر کم؟ این 30 تومن که پول قالب html هم نمیشه؟

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز دقت کنید شما در وب سایتی درخواست پیشنهاد خواستین که شاید 90% با راستچین سازی و فارسی سازی یک پوسته آشنایی دارند و همین طور قیمت های پوسته های دیگر را در وب سایت های فروشگاهی ببیننید از 30 تومان شروع میشه به بالا.

مسلما چنین افرادی که این قیمت را پیشنهاد میدن به راحتی می توانند چنین پوسته ای را تهیه و فارسی و راست چین کنند.

اما اگر شما به یک فردی که اصلا از سایت و فروشگاه های اینترنتی که قیمت های پایین دارند اطلاعی نداشته باشه می تونین 10 میلیون هم بفروشید.

قیمت پایین دلیل بر بی ارزش بودن محصول نیست.شاید کدنویسی این پوسته ی شما خیلی مرتب و با ارزش باشه ولی بازم خدمت شما عرض می کنم قیمت ها برای اشخاص کار بلد و کسانی که آشنایی ندارند متفاوت هست.

موفق باشید.

Alaric

کاربر عضو
دوست عزیز  من ارزش متوسط قالب رو بهتون اعلام کردم، چون شما نوشته اید فروش سایت

ممنون 

هدف من اینه که سایت را به اشخاص مختلف بفروشم و از اون جا که صفحه مدیریتش را با وردپرس بالا آوردم هر کسی می تونه برای خودش شخصی سازی کنه، قیمت مناسب چنده؟
با توجه به این گفته شما، پس شما قصد ندارید سایت با آدرس مشخص رو بفروشید شما قصد دارید قالبی که برای وردپرس طراحی کردین رو بفروشین. اگه قصد دارید توی مارکت های ایرانی این قالب رو بفروشید تقریبا قالب های رزومه میانگین قیمتی 30 تا 40 تومن رو دارن

حالا اگه کسی میخواد به شما سفارش طراحی و پیاده سازی سایت رو بده اون بحثش کاملا جداست. دوستمون کاملا توضیح دادن این موضوع رو

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اولا این قالب در این تاریخ که مشاهده شد اینقدر هم کامل نیست ضمن اینکه چیزی از وردپرس درش دیده نشد.

دوم شما وقتی قصد فروش یک محصول رو دارید باید به پشتیبانی و خدمات بروزرسانی اونهم توجه کنید (که اگر قصدش رو ندارید بهتره از فروش صرف نظر کنید)

سوم شما قطعا قرار نیست این قالب رو به یک نفر یا دو نفر بفروشید این ذهنیت رو اگر دارید بهتره اصلا وارد نشوید. یک قالب بر اساس فروش فراوان و تلاش طراح برای فروش بیشتر با قیمت کمتر طراحی میشه نه قیمت بیشتر و فروش کمتر

ضمن اینکه خرید یک قالب html توسط شما برای شما ایجاد مالکیت نمیکنه (حتی با تغیرات به حالت وردپرس) و بهتره از طراح اصلی اجازه بگیرید (خودتون رو جای فرد طراح بذارید).

چهارم سطح توقع خودتون رو در سطح بازار قرار بدید به این فکر کنید چرا یک مشتری باید بیاد یک قالب رو از شما و با قیمت بالا بخره و در حالیکه با قیمت های همرده و پایین تر و طراحی های شکیل و نما سازی های فراوان بیشتری در اختیارش است وقتی در جایگاه یک مشتری قرار گرفتید و بدون طرفداری از خودتون قالب رو مقیاس کردید به نکات جالبی میرسید.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrjenab
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا