قیمت گذاری اتوماتیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eshahnazi

تازه وارد
سلام

برای محصولاتی مثل فرش و پادری که ابعاد تعیین کننده قیمت هستند و قیمت ها هم با توجه به این ابعاد تعیین می شود.

یعنی مثلا اگر یک پادری ابعادش 50*80 باشه قیمتش 45تومن میشه.

من ویژگی ابعاد رو اضافه کردم اما امکان اینکه 45 هزار تومان رو به ابعاد 50*80 نسبت بدم نیست.

به بیان دیگر من میخوام اگر به محصولی ویژگی "ابعاد 50*80 " رو اضافه کردم به صورت خودکار قیمت "45 تومن" هم برای اون محصول لحاظ بشه.

و همچنین اگر "ابعاد 100*150" رو به ویژگی های اون محصول اضافه کردم به طور خودکار قیمت "170 تومن" به محصول اضافه بشه و به همین ترتیب....

آیا راه حلی برای این مسئله به ذهنتون میرسه؟

ادرس فروشگاه: 

با تشکر از وقتی که می گذارید.

eshahnazi

تازه وارد
سلام

برای محصولاتی مثل فرش و پادری که ابعاد تعیین کننده قیمت هستند و قیمت ها هم با توجه به این ابعاد تعیین می شود.

یعنی مثلا اگر یک پادری ابعادش 50*80 باشه قیمتش 45تومن میشه.

من ویژگی ابعاد رو اضافه کردم اما امکان اینکه 45 هزار تومان رو به ابعاد 50*80 نسبت بدم نیست.

به بیان دیگر من میخوام اگر به محصولی ویژگی "ابعاد 50*80 " رو اضافه کردم به صورت خودکار قیمت "45 تومن" هم برای اون محصول لحاظ بشه.

و همچنین اگر "ابعاد 100*150" رو به ویژگی های اون محصول اضافه کردم به طور خودکار قیمت "170 تومن" به محصول اضافه بشه و به همین ترتیب....

آیا راه حلی برای این مسئله به ذهنتون میرسه؟

ادرس فروشگاه: 

با تشکر از وقتی که می گذارید.
سلام مجدد؛؛

برای این مشکل من راه حل خیلی خیلی ساده ای پیدا کردم

کافیه فقط شما محصول اولتون رو به صورت کامل و با جزییات وارد کنید و بعد طبق روش زیر بقیه محصولات رو وارد کنید.

مطابق با تصویر زیر از قسمت ” محصولات / دوبل کردن” رو بزنید. (مرحله 1)

با این کار از اون محصول (شامل تمام متنها و عکس ها و مهمتر از همه “ویژگی ها و متغییرها مثل قیمت و وزن و ابعاد” ) یک کپی ایجاد میشه. (مرحله 2)

شما فقط کافیه که عنوان و متن و عکسها رو مطابق محصول جدید تغییربدید.

به همین راحتی و خوشمزگی.

برای نمونه می تونید به سایت  مراجعه کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
اگر ممکن هست مدیران به این تایپیک کلید واژه های:

انتقال ویژگی ها از یک محصول به محصول دیگر - انتقال اتوماتیک ویژگی ها در محصولات - کپی محصولات رو به این تایپیک اضافه کنند.

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
راه حل شما، ربطی به پرسشتون نداره.

اگر در گوگل اون عبارت رو سرچ کردید، تمامی افزونه هایی که در صفحه اول گوگل به شما معرفی کرده، می تونن کارتون رو انجام بدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا