مخفی کردن style.css و Rtl.css

• نویسنده موضوع tohi20
  • تاریخ شروع

tohi20

کاربر عضو
چطور میتونم  style.css و Rtl.css رو که وقتی کاربر کلیک راست  و inspect elements رو زد نتونه ببینه؟

twitfa

کاربر عضو
دروود بر شما

فکر نکنم همچین چیزی بشه !!! چون فایلی که داره می خونه داره تو یه فایل ساده خونده  میشه مگر اینکه بیاید همرو inline بنویسید که با جاوا اسکریپت القا کنید که اونم امکان پذیر نیست ُ یعنی منطقی نیست

iranenaz

کاربر عضو
واسه اینکه از دسترس غیر حرفه ای ها دور نگه دارید تنها راه ، انکد که البته ایراداتی داره

واسه تصاویر

MahdiY

راهبر انجمن
این کار تقریبا نا ممکنه

اما به نظر من و همون ظور که دوستمون گفتند فایل ها رو یک خط کنید و از افزونه های کش برای فشرده سازی آن ها استفاده کنید

البته وردپرس خودش بصورت پیشفرض فشرده ساز داره اما خب برای محافظت زیاد جالب نیست! مستقیم خودتون یک خطی کنید فایلتون رو

tohi20

کاربر عضو
ممنون از راهنمایی هاتون ولی  از افزونه فشرده سازیcss  که استفاده میکنم ظاهر سایت بهم میریزه

MahdiY

راهبر انجمن
واسه اینکه از دسترس غیر حرفه ای ها دور نگه دارید تنها راه ، انکد که البته ایراداتی داره

واسه تصاویر

دوستمون گفتند که!

ممنون از راهنمایی هاتون ولی  از افزونه فشرده سازیcss  که استفاده میکنم ظاهر سایت بهم میریزه
کافیه فقط همشو بیاری تو یه خط نیازی به فشرده سازی نیست!

send

تازه وارد
بی فایده هست 

شما فایل compress کنید به راحتی و در عرض چند ثانیه دوباره uncompress میشه .

کسی که بخواد قالب شما رو برداره خیلی راحت این کار  رو انجام میده 

منم قبلاً مثل شما بودم ولی بعد دیدم وقتمو فقط برای اینجور چیزا هدر دادم 

به جای هدر دادن وقت

وقت رو  میشه برای کار های دیگه استفاده کرد  

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میشه استایل رو ریخت توی یک فایل php

اگر مرورگر بود ، (درخواست از سمت مرورگر ارسال شد) محتویات style رو نمایان کنه

اگر غیر مرورگر بود ، بگه سلام ;)

در نهایت ، با فایر باگ یا element کروم ، نمایش داده میشه چون درخواست از مرورگر میره...

twitfa

کاربر عضو
میشه استایل رو ریخت توی یک فایل php

اگر مرورگر بود ، (درخواست از سمت مرورگر ارسال شد) محتویات style رو نمایان کنه

اگر غیر مرورگر بود ، بگه سلام ;)

در نهایت ، با فایر باگ یا element کروم ، نمایش داده میشه چون درخواست از مرورگر میره...
دروود بر شما

اون موقع طرف کافیه ctrl+u بزنه بره تو صفحه کد فایل استایل رو بخونه

یا اینکه بیایم فایل های استایل رو تو فایل استایل دوباره فراخونی کنیم دسترسی به اون فایل رو ببندیم برای یوزر نمیشه ؟

زیاد اطلاع درباره sass و less ندارم ، اونها کمکی تو این زمینه نمی کنند ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Goback

کاربر عضو
دروود بر شما

اون موقع طرف کافیه ctrl+u بزنه بره تو صفحه کد فایل استایل رو بخونه

یا اینکه بیایم فایل های استایل رو تو فایل استایل دوباره فراخونی کنیم دسترسی به اون فایل رو ببندیم برای یوزر نمیشه ؟

زیاد اطلاع درباره sass و less ندارم ، اونها کمکی تو این زمینه نمی کنند ؟
مفهوم سمت کلاینت - Client Side یعنی اینکه تمامی فایلها روی سیستم کاربر منتقل شده اجرا میشن،و چیزی که سمت کلاینت باشه به راحتی یا به سختی قابل کپی هست،برعکس Server Side

در مورد فریمورکهای CSS هم خروجی کارشون نهایتا همون CSS هست فرقی نمیکنه تو این بحث.

بهترین راه ایجاد فرهنگ استفاده صحیحه،بارها به من درخواست ریپ دادن،اما هربار از سایت مربوطه اجازه خواستم که معمولا اجازه این کار رو نمیدن و بنده هم انجام نمی دم

خلاقیت رو میگیره،اگر طراح هستید دارید با این کار به خودتون و آینده کاریتون خیانت می کنید،اسراف لحظه هاست

فکر میکنید چرا جامعه برنامه نویسی و آی تی ما پیرو اونوره؟بخاطر همین دلایل

خودناباوری

بالا