مشاوره انتخاب هاست برای ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jamshimi

کاربر عضو
دوستان وقت بخیر

می خوام برای فایل های ووکامرس هاست انتخاب کنم و برای این منظور بین هاست های دانلود و همین طور دیگر هاستینگ های عمومی مانند پرشین گیگ و آپلود بوی و... موندم که کدوم رو بگیرم

مثلا پرشین گیگ 20 گیگ هاست دانلود رو میده 120 هزارتومان در حالی که همین مقدار هاست دانلود از سایت های دیگه مثل میهن وب هاست میده 200 هزارتومان و یا همین طور اپلود بوی

می خواستم بگم کسی استفاده می کنه؟

مزیت یا معایب هر کدوم چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب اگر بنا بر هاست دانلود هست، یک سرور مجازی ویندوز با رم 2-3 و پورت قوی و پایداری بالا تهیه و یه IIS روش سوار کنید.

با هارد معمولی بگیرید، 100 گیگش شاید بشه 30 تومن

با SSD بگیرید، نهایتش بشه 70 تومن

اما اگر نخواستید اینارو، من شخصاً از آپلودبوی به عنوان هاست دانلود استفاده کردم و راضی بودم.

خصوصاً اون پلنش که لینک مستقیم میداد. الان نگاه کردم 50 گیگ ماهیانه 15000 تومان میده. شش ماهه تهیه کنید 70000 تومان.

jamshimi

کاربر عضو
خب اگر بنا بر هاست دانلود هست، یک سرور مجازی ویندوز با رم 2-3 و پورت قوی و پایداری بالا تهیه و یه IIS روش سوار کنید.

با هارد معمولی بگیرید، 100 گیگش شاید بشه 30 تومن

با SSD بگیرید، نهایتش بشه 70 تومن

اما اگر نخواستید اینارو، من شخصاً از آپلودبوی به عنوان هاست دانلود استفاده کردم و راضی بودم.

خصوصاً اون پلنش که لینک مستقیم میداد. الان نگاه کردم 50 گیگ ماهیانه 15000 تومان میده. شش ماهه تهیه کنید 70000 تومان.
هزینه هایی که برای سرور مجازی فرمودید برای یک ماه هستش یا یکسال؟

دوم اینکه به نظرتون هاستینگ های عمومی به خاطر اینکه هر گونه فایلی ممکنه توسط کاربران روش اپلود بشه احتمال فیلتر شدن اونها وجود نداره؟ 

چون بعد ها اگه تعداد فایل های ووکامرس زیاد بشه ممکنه مشکل ساز بشه

در زمینه هاست های دانلود کدوم شرکت معتبر و با کیفیت و قیمت مناسب سراغ دارید؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
هزینه هایی که برای سرور مجازی فرمودید برای یک ماه هستش یا یکسال؟

دوم اینکه به نظرتون هاستینگ های عمومی به خاطر اینکه هر گونه فایلی ممکنه توسط کاربران روش اپلود بشه احتمال فیلتر شدن اونها وجود نداره؟ 

چون بعد ها اگه تعداد فایل های ووکامرس زیاد بشه ممکنه مشکل ساز بشه

در زمینه هاست های دانلود کدوم شرکت معتبر و با کیفیت و قیمت مناسب سراغ دارید؟
هزینه هایی که گفتم به صورت ماهیانه هستند که با توجه به سخت افزار، مناسب هستند. من خودم هم یه VPS گرفتم و برای هاست دانلود استفاده می کنم.

آپلودسنترهایی مثل آپلودبوی و ... به محض انتشار محتوایی که کمیته فیلترینگ گزارش بده، پاک میکنه و بعیده خودشون فیلتر بشن.

مث آپلودباز که الان بیش از 5-6 سال هست داره کار میکنه.

هاست دانلود هم میهن وب هاست رو چند سال پیش تست کردم، خوب بود.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان برای سرور مجازی ، اگر آگاهی کافی ندارید پیشنهاد نمیکنم بهتون.

نکته ی بدی که در کنار مدیریت VPS باید بدونید اینه که VPS ها نسخه پشتیبان ندارند!

(البته سرور مجازی ویندوزی زیاد مدیریت آنچنانی نمیخواد)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا