مشکل مشکل با قالب jnews

mehdiking50

تازه وارد
سلام
دوستان من از قالب jnews استفاده میکنم
و 2 تا مورد رو توش نمیتونم حل کنم

یک ویدئو که پلی میشه چطور باید اگر اسکرول شد ویدئو به کوچک کنار صفحه بمونه

دو و اصلی ترین مشکل من چطور میتونم برای پست هام عکس یا ویدئو رو در قسمت اصلی پست که در عکس ضمیمه شده نشون دادم بزارم ؟
توی بلوک ها هیجا نمیبینم

You must be registered for see images attach

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
جواب هر دو سوالتون برمیگرده به اینکه چقدر به php-html-css-js آشنایی دارید.
سوال اول :

مورد دوم، شما اول باید 1 فیلد زمینه دلخواه برای مطالبتون اضافه کنید ( برای اینکه لینک ویدئو هارو درش قرار بدید )

و بعد فایل سینگل رو ویرایش کنید ( در قالب های معمولی ) و دنبال قسمت تایتل بگردید و در پایینش باید بسته به نوعی که میخواید و کدهای نمایش زمینه دلخواه رو فراخوانی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
توضیحات در این عکس زیر موجود است. اما به شرط غیر فعال بودن افزونه ویرایشگر کلاسیک و اینکه قالب فوق نیز بر اساس بلوک تنظیم شده باشد. فیلم در این حالت ریسپانسیو می شود .
اما در مورد سوال شما
پس از بارگذاری فیلم در سرور یا از سرور دیگر با قرار دادن آدرس در بخش بلوک به شما اجازه قرار دادن عکس برای فیلم از ذخایر سرور یا سایر سایت ها نیز داده می شود. اما شیوه نمایش فیلم از سایر سایت ها مرتبط با برنامه نویسی آنها است و شما فقط می توانید تنظیمات درون سایتی را با css اجبار کنید که از اندازه مشخصی خارج نشود.
اما سوال دوم شما بخشی رو نشون دادید که اگر می خواستید بنویسید باید نوشته ای چیزی را درج می کردید تا فضا مشخص شود که مرتبط با پست هست یا خیر چون ممکن است شیوه چیدمان قالب اینگونه باشد. پس بهتر است آدرس را درج کنید و یک پست مشخص را لینک دهید. چون به این شکل سوال شما گنگ است.
نکته مهم اینجاست برای نمایش در حالت فیلم شما از لینک خارجی نمایش یکی از حالت های اصلی مثلا 720 یا 1080 یا 480 سایت های چون آپارات استفاده کنید و امکان استفاده از عکس مورد نظر خودتان همچنان وجود دارد
اما در صورتی که شیوه نمایش فیلم را انجام نمی دهید استفاده از شیوه های اسکریپت با قرار دادن در بلوک کد کوتاه امکان پذیر است. و در این حالت بارگذاری از سرورهای فوق بدون امکان عکس شخصی سازی شده درون سروری است.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

kade_a55

تازه وارد
سلام. من قبلا قالب را روی سایتم داشتم. الان نسخه جدید را از روی سایت دریافت کرده و جایگزین قبلی کردم. پیام زیر نمایش داده می شود لطفا راهنمایی فرمایید

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
بعلت اینکه از قالب نال شده استفاده میکنید این ارور رو دریافت کردید.
۳ راه وجود داره.
اول اینکه قالب رو از فروشنده اصلی بخرید
دوم اینکه قالب رو از فروشنده فرعی بخرید! و یا اینکه در سایت های معتبر به صورت رایگان دریافت کنید.
سوم اینکه قالبتون رو عوض کنید.

که توصیه میکنم مورد اول رو انجام بدید

kade_a55

تازه وارد
سلام. ممنونم. نال شده را از پرشین اسکریپ دریافت و جایگزین قبلی کردم
حدود 2 سال است که از همین قالب استفاده می کنم

kade_a55

تازه وارد
لطفا هر فردی می داند راهنمایی کند که چکار بایستی انجام دهم

Mesmaili

کاربر عضو
من فکر کردم مشکلتون حل شد با متنی که نوشتید.
به هر حال، در صفحه محصول در سایت پرشین اسکریپت یک دیدگاه بذارید در این خصوص.
و یا اینکه همونطور قبلا اشاره کردم نسخه اصلی رو تهیه کنید.

kade_a55

تازه وارد
سلام. در صفحه محصول در سایت پرشین اسکریپت یک دیدگاه قرار دادم. کسی پاسخگو نیست

roya-m

تازه وارد
سلام. شما اطلاعات تکنیکال دارید؟ می تونید راهنمایی کنید چرا با وجود اینکه من بعضی صفحات سایت رو نوایندکس کردم ولی بازم از طریق خزنده ها کرول میشه و تو سرچ کنسول گوگل نشونم میده ؟ آدرس سایت رو براتون می ذارم. لطفا ببینید می تونید منو راهنمایی کنید؟

بالا