مشکل بروزرسانی و اذیت کردن در سایت راستچین

امید رستگاری

تازه وارد
با سلام و درود
بنده محصولی را از سایت راستچین خریداری کردم متاسفانه کسی بروزرسانی نمیکنه به فروشنده یک ماه پیش تیکت ارسال کردم هیچ کسی پاسخگو نبوده توی این یک ماه که تیکت برای مدیریت راستچین ارسال کردم که این پاسخشون هست
اخرین بروزرسانی در سایت راستچین بر می گرده به بروزرسانی به نسخه 2.11.2 در تاریخ 24 شهریور 98

اخرین بروزرسانی در تم فارست
2.11.10 - 14-08-2020

You must be registered for see images attach

بعدش این پیام رو من فرستادم که هنوز هم پاسخ منو در راستچین نداده این فروشنده بعد از یک ماه

بعدش این پیام رو مدیریت راستچین برام فرستاد

بعد اینکه فهمید به راستچین گزارش دادم جوش اورد و این تیکت رو برام با فحش رکیک فرستاد

دوستان عزیز من یک ناشر تخصصی کتاب هستم که قالبی را از این سایت به نام خریداری کردم ، البته من قبلا در پرشین اسکریپت فعالیت داشتم که

متاسفانه سیستمم کاملا دچار مشکل شد و مجبور شدم لب تاپ جدیدی خریداری کنم که تمام اطلاعاتم از بین رفت

به نظر شما بهترین عملکرد با این چنین سایت هایی چگونه می باشد

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام وقت بخیر
شکایت رسمی از طریق مراجع نظارتی چون نماد اعتماد و رسانه های دیجیتال و پیگیری کامل تا حصول نتیجه
اینکه شما محصولی رو خریداری کرده اید دلیل بر این نمی شود بروزرسانی دریافت نکنید به هر دلیلی باشد توقف فروش یا هر چیزی پولی پرداخت شده و خدمات بایدانجام بپذیرد.
اتفاقا این توهین رو هم براشون شات اسکرین کنید بفرستید .
همه موارد فوق رو به صورت pdf ذخیره کنید و برای مراجع فوق ارسال کنید.
قطعا پیگیری شما نتیجه می دهد. فقط نترسید و از تهدیدهای تو خالی وحشت نکنید.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
متاسفانه وب سایت راستچین و پرسنل مربوطه تماما به فکر درآمد و سرمایه ای که بدست می آوردند هستند و هیچ پشتیبانی و برخورد خاصی نمی کنند.
مطمئین باشید این یوزر یکی از آشنایان یا دوستان یکی از اعضای سایت هستند به نظر من فردی که تو تیکت به مشتری توهین کنه 100% باید بلاک بشه بدون هیچ قید و شرطی.
به هر حال نسخه جدید محصول اومده یا باید مشخص بشه بزورسانی خواهد شد یا نخواهد شد.
اگر بروزرسانی ارائه میشه باید مشخص بشه 1 هفته 1 ماه 1 سال.اینکه بگن بازه ی زمانی مشخص نشه که پاسخ نمیشه.
سایت راستچین به خاطر تاریخچه بد وب سایت مناسبی نیست .چون بیشتر به منفعت مالی فکر می کنید تا موارد دیگر.

rocki3oy

کاربر عضو
مورد مبهمی که برای من هست من در راستچین محصولات و امتیازات ایشونو دیدم فروش خوب و تقریبا امتیاز خوبی داره و این طرز حرف زدن و توهین کردن و این برخورد با این رزومه منتقی نیست!!!!

اطلاعاتی که از midiyasoft جمع آوری شد.

تاریخ تولد : 14 آذر 1368
وضعیت تاهل : متاهل
موبایل: 09378909903

امید رستگاری

تازه وارد
پاسخ راستچین رو ببینید لطفا ببینید چگونه با مشتری رفتار می نمایند بخاطر منفعت خودشان و فروشنده

پیوست‌ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    46.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7

Hashtagdownload.com

تازه وارد
همونطور که دوستمون فرمودند سایت راستچین فقط و فقط به فکر درآمد خودشون هستند و اصلا پاسخگوی مشتری نیستند و حتی سطح کیفی محصولاتشون هم پایینه. این نکته رو هم ذکر کنم که اصلا به تعداد فروش و مدال های فروشنده هاشون اطمینان نکنید چون جدیدا خبر رسیده است که برای برخی محصولات تعداد فروش قلابی می زنند تا فروش اون محصول بسیار بالا بره. و خب به راحتی می تونید تناسب بین دیدگاه ها و فروش هارا ببینید که خیلی اختلافه. شما هم اگر می خواید محصولات وردپرسی فارسی سازی شده خریداری کنید سایت ژاکت بهترین گزینه است.

امید رستگاری

تازه وارد
دوستان خدایی من قصد بالا بردن و یا خراب کردن سایتی را ندارم ولی اینطور که میبینم انگاری سایت ژاکت از همشون بهتره و قابل اطمینان تر هست چون من قالب گاج مارکت رو ازشون گرفتم خدایی سر موقع و بدون هیچگونه اذیتی بروزرسانی می کنند و سطح کیفیتی محصولاتشون هم بهتره

بالا