مشکل دانلود نشدن فایلها از هاست دانلود در ووکامرس

zahra.jkr

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من یک سایت وردپرسی دارم که یک هاست دانلود هم بهش متصل کردم. یک ساب دامین هم داره که با لاراول کدنویسی شده. میخوام در دامین اصلی که وردپرسی هست، هم محصول دانلودی و هم محصول فیزیکی بفروشم . ووکامرس نصب کردم اما برای دانلود محصولات دانلودی به یه مشکلی برخوردم
زمانی که کاربر یک فایل رو از توی سایت خرید میکنه و جریان پرداخت و مراحل پرداخت رو کامل انجام میده و وارد صفحه کاربری میشه و دکمه دانلود که حاوی لینک دانلود هست رو میزنه و میخواد دانلود کنه، فایل دانلود نمیشه و لینک دانلود اجرا نمیشه و این خطا رو میزنه « متاسفانه دسترسی شما برای دانلود این فایل محدود شده است. برو به فروشگاه»
چندین جا مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
تمام تنطیمات استاندارد که ووکامرس داره رو هم انجام دادم تیک ها رو فعال کردم مثلا( حالت اجبار به دانلود رو زدم و دوتا تیک بعدی رو برداشتم ولی بازم نشد. ده روزه درگیرشم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. نهایتا اومدم لینک دانلود رو توی فروشگاه قرار دادم ولی ازونجایی که فقط یک محصول ندارم نمیشه لینک همه فایل ها رو در فروشگاه قرار داد چون هرکس وارد میشه بقیه لینکهای دانلودی که نخریده هم میتونه ببینه. الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.نیاز به کسی دارم که بتونه به هر روشی که بلده این مشکلو برام حل کنه
میخوام لینک دانلود در ووکامرس کار کنه و در عین حال امنیتش هم حفظ بشه. یعنی لینک دانلود فقط برای افرادی که وارد حساب کاربریشون میشن و پرداخت میکنن کار کنه.

آدرس سایت: maziyariranmehr.ir

الان سایتای زیادی هستن که راحت با پرداخت وجه بعدش میشه دانلود کرد ولی مثلا همون لینک دانلود رو اگر به کس دیگری بدی دیگه نمیتونه دانلود کنه چون وارد حساب کاربری و خرید محصول نشده.

بعد مشکل از هاست دانلود و اتصالش به هاست اصلی هم نیست چون لینکش در صفحات دیکه و نوشته ها و برگه های دیگه کار میکنه. از پشتیبانی هاستم بهم گفتن با شما تماس بگیرم.

آخرین ویرایش:
بالا