مشکل در انتخاب صفحه‌ی اول در وردپرس

iJoseph

تازه وارد
باعرض سلام و ارادت

دوستان عزیز من از زمانی که قالب جدیدمو روی سایت بارگذاری کردم به یک مشکل عجیب برخوردم که در زیر براتون توضیح می‌دم، قابل‌ذکر هست که به پشتیبانی قالب هم تیکت زدم ولیکن اون‌ها هم نفهمیدند مشکل از کجاست.

توی بخش تنظیمات > گزینه‌های خواندن در بخش صفحه‌نخست وقتی برگه‌ی یکتا رو انتخاب مي‌کنیم باید برگه‌ی صفحه‌ای اصلی رو در زیرش انتخاب کنیم که مشکل من دقیقن همینجاست که وقتی برگه‌ی صفحه‌ی نخست رو انتخاب می‌کنم صفحه‌ی وبلاگ در صفحه‌ی اول سایتم میاد بالا و مجبور که توی این قسمت برگه‌ی وبلاگمو انتخاب بکنم تا صفحه‌ای اول سایت از روی برگه‌ی نخست بارگذاری بشه. شاید یکم پیچیده توضیح دادم اما عکس و ببینید، در قسمت برگه‌ی نوشته من باید برگه‌ی صفحه‌ی اصلی رو انتخاب بکنم و در قسمت صفحه‌ی نخست  هم خالی هستش!

اگر من در قسمت صفحه‌ی نخست برگه‌ی اصلی رو انتخاب بکنم لینک‌های محصولات من اینطوری میشن:

درصورتی که اینطوری صحیح هستش:

اگر متوجه نشدید بپرسید دوباره توضیح میدم، واقعن هرکاری کردم نتونستم علت رو متوجه بشم دوستان و این مشکل تو نصب افزونه‌های جدید داره حسابی دردسر ساز میشه و کل لینک‌های محصولاتم و عوض میکنه و سئوی سایتم بهم میریزه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

باتشکر از شما

You must be registered for see images attach

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، وقت بخیر

توی همین عکسی که فرستادید برگه نخست رو انتخاب کردید؟ و همچنین برگه نوشته ها رو هم روی وبلاگتون تنظیم کردید؟

بالا