مشکل در بخشی از قالب llorix-one-lite فورررری

sepehr74

کاربر عضو
سلام من قالب llorix-one-lite رو نصب کردم و چند بخش تیم و مشتری داره که افزونه llorix-one-companion اگر اشتباه نکنم مخصوص این بخش ولی بعد از فعال کردن این افزونه قسمت سفارش سازی قالب و همون بخش ها تو قالب ارور میدن باید چیکار کنم؟

ارور در قالب: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\xampp\htdocs\anjoman\wp-content\themes\llorix-one-lite-naskh-hamyarwp\functions.php on line 629

اسکرین شات قالب:
llorix-one-naskh-hamyarwp1.png

farsadf

کاربر عضو
با سلام

دوست گرامی لطفا پرونده functions.php موجود در پوشه قالب خود را جهت بررسی بیشتر ارسال فرمایید.
درضمن پیغام مذکور خطای اجرایی نبوده و فقط یک اخطار می‌باشد که عموما با غیر فعال کردن WP_DEBUG واقع در wp-config.php مخفی می‌گردد.

با تشکر

sepehr74

کاربر عضو
با سلام

دوست گرامی لطفا پرونده functions.php موجود در پوشه قالب خود را جهت بررسی بیشتر ارسال فرمایید.
درضمن پیغام مذکور خطای اجرایی نبوده و فقط یک اخطار می‌باشد که عموما با غیر فعال کردن WP_DEBUG واقع در wp-config.php مخفی می‌گردد.

با تشکر
سلام یعنی غیر فعال کنم درست میشه؟ چج.ری باید انجام بدم؟

You must be registered for see images attach

farsadf

کاربر عضو
جهت غیر فعال کردن WP_DEBUG می‌بایست عبارت define('WP_DEBUG', true); رو با عبارت define('WP_DEBUG' , false); تعویض کنید.
به هر حال فایل شما رو اصلاح کردم لطفا اون رو تست کنید و نتیجشو بگید.

You must be registered for see images attach

sepehr74

کاربر عضو
خیلی ممنون ارور داخل سایت رفت ولی وارد سفارشی سازی که میشم ارور زیر رو میده

Fatal error: Call to undefined function llorix_one_companion_sevices_get_default_content() in C:\xampp\htdocs\anjoman\wp-content\plugins\llorix-one-companion\inc\settings.php on line 55

و اینکه قسمتی تیم و مشتری نیومد رو سایت تصاویرش باید کاری انجام بدم تا بیاد؟

farsadf

کاربر عضو
نسخه افزونه اختصاصی قالب و قالب تداخل دارند (با توجه به صفحه رسمی قالب در گیت هاب  ) پیشنهاد میشه آخرین نسخه قالب رو در کنار آخرین نسخه افزونه دریافت کنید و یا در صورت تمایل به فارسی بودن از ارتقاء قالب صرف نظر کنید.

sepehr74

کاربر عضو
نسخه افزونه اختصاصی قالب و قالب تداخل دارند (با توجه به صفحه رسمی قالب در گیت هاب  ) پیشنهاد میشه آخرین نسخه قالب رو در کنار آخرین نسخه افزونه دریافت کنید و یا در صورت تمایل به فارسی بودن از ارتقاء قالب صرف نظر کنید.
من یه نسخه فارسی نشده رو نصب کردن و مشکل حل شد ولی وقتی عکس برای قسمت تیم یا مشتری میذارم نمایش نمیده

farsadf

کاربر عضو
فایل functions.php اصلی قالب رو بزارید شاید درست بشه

farsadf

کاربر عضو
منظورم این هست که نسخه اورجینال رو جایگزین نسخه فارسی کنید (البته توجه داشته باشید که قالب فارسی شده چه نسخه‌ای از انگلیسی هست و فایل functions اون نسخه رو جایگزین کنید)

بالا