مشکل در سبدخرید

iJoseph

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز پرشین اسکریپت

توی قالب من محصولات متغیر به مشکل برخورد و لیست رو نمایش نمی‌ده، البته تنها محصولات متغیر متنی و برای همین هم من از افزونه Woocommerce Product Add-on استفاده کردم تا بتونم به محصولاتم متغیر اضافه بکنم. خداروشکر محصولات به‌درستی متغیر بهش اضافه شده ولی مشکلی که دارم از لحاظ زیبایی هستش.

You must be registered for see images attach

عکس بالا مربوط به ساختن افزودنی ها و ایجاد متغیر‌ها با قیمت‌هاشون هستش. پس از ایجاد در این افزونه متغیر‌ها در یک لیست کشویی نمایش داده می‌شند ولی زمانی که یک محصول رو که دارای یک متغیر هستش انتخاب می‌کنم بدین صورت در سبد خرید من نمایش داده می‌شه:

توی مینی‌کارت این متن زرد رنگ باید زیر اسم محصول (در اینجا نبشی ۴*۴) نمایش داده بشه و همچنین اینکه راستچین‌ باشه! یعنی متن باید بدین صورت باشه که:

ارتفاع: ۲/۵ متر (‍۱۴۰۰ تومان)

اما من قصد دارم که در مینی کارت و که عکسش رو در زیر مشاهده می‌کنید فقط نام متغیر بیاد، نام متغیر در اینجا ۲/۵ متر هستش. چون این قیمتی که زده ۱۴۰۰ تومن در حقیقت قیمتی هست که به قیمت پایه اضافه می‌شه و خب باعث تشکیک توی کاربر میشه و همچنین که از لحاظ زیبایی اصلن مناسب نیستش.

دوستان اگر کسی می‌تونه بنده رو کمک کنه بگید تا دسترسی بهش بدم و هرچقدرم هزینش شد تقدیم می‌کنم. با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
کدهای html را نگاه کنید اگر در تگی قرار داده باشند می توانید با css پنهان کنید، در غیر این صورت باید افزونه کامل بررسی شود تا بهترین تغییر اعمال شود.

بالا