مشکل در فایل ترجمه قالب وردپرس (لطفا کمک کنید)

Ali Coder

تازه وارد
با عرض سلامبنده در حال ترجمه و فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم.فایل ترجمه قالب رو با فرمت .mo و .po در پوشه languages وردپرس قرار دادم و قالب رو آپلود کردم در هاست و فایل ترجمه رو به قالب شناسوندم.اما بعد از آپلود کامل با ارور مواجه شدم!!!قالب فارسی سازی شده اما قسمت هدرش به هم ریخته و با دو ارور پی اچ پی در بالای صفحه مواجه شدم :

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-content/themes/newsgamer/languages/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/fighting:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-includes/l10n.php on line 583Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-content/themes/newsgamer/languages/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/fighting:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-includes/l10n.php on linee ​

فایل l10n.php رو یک بار دیگه آپلود کردم اما فایده ای نداشت و با آپلود دوباره باز هم ارور مشاهده میشه!با توجه اروری که هست در خط 583 فایل l10n.php این کد وجود داره : if ( !is_readable( $mofile ) ) return false;که با تبدیل false به true مشکل ارور برطرف میشه ولی همون طور که معلومه قالب ترجمه نمیشه و مثل روز اول انگلیسی میمونه!از اساتید خواهش می کنم که کمک کنند!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sinalotfi

تازه وارد
سلام

من متن ارور رو چک کردم بخاطر ادرس دهی نادرسته

تو یک پوشه داری به اسم

fa_IR.mo و یک فایل هم به همین اسم داری

اون پوشه رو حذفش کن جوری که در پوشه languages یک فایل باشه به نام fa_IR.mo 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این رو در functions.php قالبت قرار بده و نتیجه رو بگو