مشکل در فهرست بندی فروشگاه

مهران

تازه وارد
من چند نوع محصول متفاوت دارم بعد هر محصولی رو که با دسته بندی های مختلف وارد می کنم همگی میرن داخل همون برگه فروشگاه! خب من الان 8 نوع دسته بندی اصلی دارم و دوست داشتم که محصولات زیرمجموعه هر دسته برن داخل همون برگه مخصوص به خودشون که ظاهر اونها به صورت اختصاصی با توجه به همون محصول طراحی شده! نه اینکه همگی به صورت مخلوط و درهم برهم برن داخل برگه ای به نام فروشگاه! دوست داشتم اینها رو از هم تفکیک کنم، چکار میشه کرد؟ ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
من واقعا متوجه منظرو شما نشدم. میشه یکم واضح تر بگید. اگر منظور شما ایین هست که زیر مجموعه ها و مجموعه های اصلی به صورت درختی نمایش داده نمیشن، این مشل از قالب هست. اما اگر منظروتون چیز دیگری است، لطفا واضح تر بیان کنید

مهران

تازه وارد
خوب راستش من تو سایتم چند نوع محصول مثل انگشتر ,تسبیح , سنگ هایه قیمتی میخوام بزارم ولی میخوام تو بخش ها جدا از هم باشند نه همشون تو قسمت فروشگاه راهی هست که واسه هرکدوم یه فروشگاه خاص اختصاص داد

این شکلی بشه مثلا خانه| فروشگاه|نقره جات|سنگ ها|ساعت|عطر|

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید جدا نصب کنید با این حساب...

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
هم می تونید برایه هر بخش از یک دیتا بیس جدا استفاده کنید (فکر کنم منظور محمد همین بود )

هم می تونید دستبه بندی کنید و از لینک هر دسته تو منو ( ابشاره یا .. ) استفاده کنید

بالا