مشکل در قالب ویناکو در مرورگر گوگل کروم

hhermes

تازه وارد
سلام

من قالب زیر رو از سایت پرشین اسکریپت دانلود کردم قسمت نمایش نمونه کارها در مرورگر گوگل کروم درست عمل نمی کنه و به صورت ای جکس کار نمی کنه

کسی مشکلش را میدونه برای چی هست ؟

حسـام

کاربر عضو
مشکلی دیده نشد

لینک + اسکرین شات از مشکل بزارید

از گروه ترجمه این قالب تشکر میکنم :))

hhermes

تازه وارد
مشکلی دیده نشد

لینک + اسکرین شات از مشکل بزارید

از گروه ترجمه این قالب تشکر میکنم :))
سلام

با مرورگرم گوگل کروم به لینک زیر بروید

به قسمت نمونه کارها بروید و بر روی یکی از نمونه ها کلیک کنید تا باز شود ... در مرورگرها دیگه اطلاعات نمایش میدهد ولی در کروم نه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچ مشکلی نداره!... تصویر بدید لطفا

hhermes

تازه وارد
هیچ مشکلی نداره!... تصویر بدید لطفا
ممنون از سیستمم بود 

الان فایل قالب رو به فرمت  php  که می برم و در لوکال  قرارش می دهم و باز می کنم  روی قسمت نمایش جزئیات نمونه کار ها ( همون بعلاوه )  در بخش نمونه کارها  که کلیک می کنم چیزی نمایش نمیده  ... به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟

ممنون میشم اگر امتحان کنید  یک فایل نمونه هم براتان در زیر ارسال کرده ام

یک سوال دیگه هم اینکه اگر بخوایم در نمایش اولیه  ( اولین لود شدن سایت ) همه نمونه ها رو نمایش ندهد و یکی از دسته بندی هایی که در بالای تصاویر به صورت فیلتر قرار گرفته نمایش داده بشه   امکان پذیر هست ؟  مثلا فیلتر "طراحی" فعال باشه

hhermes

تازه وارد
ممنون از سیستمم بود 

الان فایل قالب رو به فرمت  php  که می برم و در لوکال  قرارش می دهم و باز می کنم  روی قسمت نمایش جزئیات نمونه کار ها ( همون بعلاوه )  در بخش نمونه کارها  که کلیک می کنم چیزی نمایش نمیده  ... به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟

ممنون میشم اگر امتحان کنید  یک فایل نمونه هم براتان در زیر ارسال کرده ام

یک سوال دیگه هم اینکه اگر بخوایم در نمایش اولیه  ( اولین لود شدن سایت ) همه نمونه ها رو نمایش ندهد و یکی از دسته بندی هایی که در بالای تصاویر به صورت فیلتر قرار گرفته نمایش داده بشه   امکان پذیر هست ؟  مثلا فیلتر "طراحی" فعال باشه

پیوست‌ها

• nemoone.zip
    3.9 مگابایت · بازدیدها: 0

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا انلاین بیارید بالا تا بررسی صورت بگیرد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما خودتون بخش توضیحات رو از قالب حذف کردید... :)

hhermes

تازه وارد
شما خودتون بخش توضیحات رو از قالب حذف کردید... :)
نه شما روصفحه کلیک راست کنید و   view page source رو بزنید مییبیند اطلاعات هست و نمایش نمیده  ( من فقط اطلاعات اضافه صفحه رو حذف کردم و فرمت رو php  کردم الان اگر با اطلاعات کامل صفحه ههم بارگذاری کنم باز چیزی نمایش نمیده )

شما به این لینک هم برید  که تمام اطلاعات صفحه هست  و چیزی از صفحه رو حذف نکردم ولی باز چیزی نمایش نمیده !!

در مورد فیلتر فعال هم می تونید کمکم کنید ؟( فعال بودن یکی از فیلتر نه فعال بودن همه نمونه کارها در لحضه اول لود شدن سایت )

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
داخل همون اطلاعات اضافه که ذکر می کنید. جزئیات هر پروژه هست که نباید حذف میشد.

hhermes

تازه وارد
داخل همون اطلاعات اضافه که ذکر می کنید. جزئیات هر پروژه هست که نباید حذف میشد.
به این لینک برید  (

)

الان همه اطلاعات صفحه هست و فرمت فایل php  شده   .. می دونم منظور شما کدوم خط ها هست  ( اونا رو تو لینک اول هم حذف نکردم )  

ولی در این لینک هم اگر قسمت نمونه کارها یکی از نمونه کارها رو باز کنید چیزی نمایش نمیده 

همین فایل و فایل اول اگر فرمتش بشه html   اطلاعات رو نمایش میده !!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من. شما میگید اطلاعات اضافی رو حذف کردید...

من PHP میکنم و به درستی کار میکنه.

hhermes

تازه وارد
دوست من. شما میگید اطلاعات اضافی رو حذف کردید...

من PHP میکنم و به درستی کار میکنه.
می گم تو لینک دوم چیزی رو حذف نکردم و همه اطلاعات و فایل ها و فولدر ها هست :46: می تونید فایلی که php  کردید رو برام بفرستید ؟

اون قسمت فیلتر رو می دونید چه میشه کرد ؟

بالا