معرفی یک سایت

پارسی تم

تازه وارد
یک کلاه برداری دیگه برای بنده صورت گرفت دوستان من قالب کیوی رو از سایت اسکریپت باران خرید کردم​

و قالب به صورت انگلیسی بود و حتی راستچین هم نبود با ایشان خیلی تماس گرفتم که بلاخره یک جواب پیامک داد​

هر چقدر تماس گرفتم کسی جوابگو نبود و بنده رو بلاک کردند و هر چی زنگ زدم دیگر فایده ای نداشت خیلی هم پیامک دادم​

و از ایشان خواستم تا بسته نصبی و فارسی را ارسال نمایند جالب اینجاست که ایشان یک قالب که کاملا به درد نخور برای من ارسال​

کرده بودند که هیچ ربطی به قالب کیوی نداشت و گفتند بسته نصبی می باشد و بنده بعد اینکه فهمیدم این قالب قالب دیگریست​

باز برای ایشان پیامی ارسال کردم که دیدند فهمیدم دیگر به هیچ عنوان پاسخی را به بنده ندادند که ندادند با سایت درگاه پرداخت تماس​

گرفتم و الان این پول را بلاکه کردند تا وضعیت مشخص بشه. در ضمن در سایتان نوشتند که قالب به صورت کامل دارای پلاگین های پرمیوم می باشد

که حتی یک افزونه هم برای من ارسال نکردند و دروغ گفتند.

در قالب به هیچ عنوان فایل راستچین یا زبان فارسی وجود نداشت ..​

این فرد میگفت که قالب به صورت اورجینال از سایت تم فارست توسط خودمان خریداری شده است که بنده خواستم یک اسکرین شات​

از خرید این قالب یعنی از سایت تم فارست ارائه دهند که متاسفانه فاقد ارسال شدند و هیچگونه پشتیبانی و یا ارائه خدمات بعد از خرید صورت نگرفت​

و حتی شماره پیامک و شماره همراه بنده رو به صورت کلی بلاک کردند​

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
برادر شما همین دیروز یک سایت دیگه رو معرفی کردید و گفتید کلاهبرداره و...

امروز هم یک سایت دیگه!!!

همانطور که خدمتتان عرض شد از یک سایت معتبر خریداری کنید خوب.

اگر چنین چیزی درست باشه آدم از یک سوراخ چندبار باید گزیده بشه؟

از این سایت بخرید مشکلی داشتید شماره کارت بدید من خودم شخصا پولتون رو پس میدم!:

پارسی تم

تازه وارد
برادر شما همین دیروز یک سایت دیگه رو معرفی کردید و گفتید کلاهبرداره و...

امروز هم یک سایت دیگه!!!

همانطور که خدمتتان عرض شد از یک سایت معتبر خریداری کنید خوب.

اگر چنین چیزی درست باشه آدم از یک سوراخ چندبار باید گزیده بشه؟

از این سایت بخرید مشکلی داشتید شماره کارت بدید من خودم شخصا پولتون رو پس میدم!:

با سلام و درود خدمت شما دوست محترم و عزیز ... بنده خدایی نکرده قصد و نیت بدی ندارم که این سایت ها رو معرفی میکنم اتفاقا بنده ضرر میکنم اما به جاش اطلاعات و تجربه کاربران دیگر بیشتر می شود در مورد این سایت ها و حتی در مورد خرید یک محصول از سایت های دیگر ... هر اطلاعاتی که بخواهید برای این خریدی که انجام شده رو برای شما می فرستم جهت اثبات کلاه برداری و این سایت هر مدرکی که بخواهید بنده دارم و برای شما ارسال میکنم

Mesmaili

کاربر عضو
دوست عزیز شما اگر از مارکت های معتبر خریداری کنید به این مشکلات بر نمیخورید.

این خیلی خوبه که معرفی میکنید سایت های کلاهبردار رو ( که البته بهتره وقتی تاپیکی میزنید به همراه مستندات باشه حداقل )

اما خوبتر اینه که از هر سایتی خرید نکنید. هر قالبی که بخواید با 1 سرچ سایت های معتبر در نتایج اول گوگل میان و اسم هاشون هم کاملا مشخص و آشنا هست.

پارسی تم

تازه وارد
دوست عزیز شما اگر از مارکت های معتبر خریداری کنید به این مشکلات بر نمیخورید.

این خیلی خوبه که معرفی میکنید سایت های کلاهبردار رو ( که البته بهتره وقتی تاپیکی میزنید به همراه مستندات باشه حداقل )

اما خوبتر اینه که از هر سایتی خرید نکنید. هر قالبی که بخواید با 1 سرچ سایت های معتبر در نتایج اول گوگل میان و اسم هاشون هم کاملا مشخص و آشنا هست.
بله حق کاملا با شماست دوست محترم

Qalekhani

قلعه‌خانی
به قول انگلیسی‌ها: ما انقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم !!!

amin_b1993

کاربر عضو
با سلام و درود خدمت شما دوست محترم و عزیز ... بنده خدایی نکرده قصد و نیت بدی ندارم که این سایت ها رو معرفی میکنم اتفاقا بنده ضرر میکنم اما به جاش اطلاعات و تجربه کاربران دیگر بیشتر می شود در مورد این سایت ها و حتی در مورد خرید یک محصول از سایت های دیگر ... هر اطلاعاتی که بخواهید برای این خریدی که انجام شده رو برای شما می فرستم جهت اثبات کلاه برداری و این سایت هر مدرکی که بخواهید بنده دارم و برای شما ارسال میکنم

چرا هرچی کلا هست سر شما میره؟؟؟

اکثر کسایی که توی این فروم هستن تا جایی که من خبر دارم از مارکت های معتبر میخرن و تا حالا براشون از این قبیل مشکلا کم پیش اومده

پارسی تم

تازه وارد
چرا هرچی کلا هست سر شما میره؟؟؟

اکثر کسایی که توی این فروم هستن تا جایی که من خبر دارم از مارکت های معتبر میخرن و تا حالا براشون از این قبیل مشکلا کم پیش اومده
من توی گوگل سرچ کردم قالب kiwi سایت اسکریپت باران را باز کردم و دیدم کد تخفیف برای محصولات خود قرار داده و گفتم خرید کنم بعد از خرید یک فایلی را دانلود کردم که بسته نصبی هم نبود فقط یک قالب تنها بود که نه فایل آموزش داشت نه فایل راستچین و نه فایل زبان فارسی در صورتی که این فرد در توضیحات محصولات خود ذکر کرده بودند که این قالب با تمامی امکانات به شما داده می شود که هیچ گونه افزونه ای در قالب وجود نداشت .. به نظر شما من گناهی کردم که الان از جیب خودم ضرر کردم و حتی شماره بنده رو هم این سایت بلاک کرده و هیچگونه پاسخی بعد از خرید نداده به بنده فقط از ایشان خواستم که بسته نصبی قالب را بفرستند که یک قالب دیگری برای من فرستاده بودند که هیچ ربطی به قالب کیوی نداشت ... آیا باز هم بنده را محکوم می کنید که چرا این بلا فقط باید سر من بیاد...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
ببینید دوست عزیز در این که ایشون مقصره اصلاً شکی نداریم و کسی نمی‌خواد بگه کارشون درست بوده. ولی شما هم بخشی از علت هستید!

هر سایتی که تو گوگل زدید نباید ازش خرید کنید که!

شما اگر ۳۰ دقیقه وقت می‌ذاشتید و نظرات کاربران و دمو و ... رو در چند سایت فروشنده مقایسه می‌کردید، متوجه می‌شدید چه سایتی داره کلاه‌برداری می‌کنه و چه سایتی فروشنده واقعیه.

به هر حال همه این صحبت‌ها برای شما پول نمیشه. اگر هدفتون گرفتن حق‌تون هست: شکایت کنید به مراجع قضایی !

پارسی تم

تازه وارد
ببینید دوست عزیز در این که ایشون مقصره اصلاً شکی نداریم و کسی نمی‌خواد بگه کارشون درست بوده. ولی شما هم بخشی از علت هستید!

هر سایتی که تو گوگل زدید نباید ازش خرید کنید که!

شما اگر ۳۰ دقیقه وقت می‌ذاشتید و نظرات کاربران و دمو و ... رو در چند سایت فروشنده مقایسه می‌کردید، متوجه می‌شدید چه سایتی داره کلاه‌برداری می‌کنه و چه سایتی فروشنده واقعیه.

به هر حال همه این صحبت‌ها برای شما پول نمیشه. اگر هدفتون گرفتن حق‌تون هست: شکایت کنید به مراجع قضایی ! 
تشکر از نظر و پیشنهاد خوب شما !

رفتم پلیس فتا گفتن بخاطر 40 هزار میخوای شکایت کنی ... گفتن باید فقط 100 هزار هزینه کنید بی خیال شدم بر گشتم :30:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
با احترام به استارتر و عزیزان، بحث در این مورد بی فایده هست.

ما حق نداریم آیتم های دیگران رو که مدت ها روش زحمت کشیده شده رو کپی کنیم و بفروشیم.  اصلا چیزی در ایران به نام مارکت معتبر وجود نداره!   مارکت معتبر یعنی جایی که محصولاتش صاحب داشته باشه! مثلا از همین به اصطلاح مارکت های معتبر خریداری کنید طرف نه بروزرسانی بموقع و درستی انجام میده نه پشتیبانی ای. چرا؟ چون اشراف نداره نسبت به اون محصول چون اصلا مال اون نیست. و خنده دارتر از اون اینکه اگه یک شخص نسخه جدیدتری از اون فایل رو ارایه بده مالکیت رو انتقال میدن (قوانین کاملا فان)

اینا همش دزدی در دزدیه و طرفی که میتونه یه ذره مال حروم بخوره قطعا بیشترم براش مشکلی نیست و جرات می کنه فایل الکیم بفروشه به مردم.

شما خودتون مقصر وضع موجود هستید. اگر به ناشر احترام بذارید و از بازارسیاه خرید نکنید اینا اصلا بوجود نمیان.

درآمدهای این شکلی واقعا بی برکته.

mahyar21

تازه وارد
یک کلاه برداری دیگه برای بنده صورت گرفت دوستان من قالب کیوی رو از سایت اسکریپت باران خرید کردم​

و قالب به صورت انگلیسی بود و حتی راستچین هم نبود با ایشان خیلی تماس گرفتم که بلاخره یک جواب پیامک داد​

هر چقدر تماس گرفتم کسی جوابگو نبود و بنده رو بلاک کردند و هر چی زنگ زدم دیگر فایده ای نداشت خیلی هم پیامک دادم​

و از ایشان خواستم تا بسته نصبی و فارسی را ارسال نمایند جالب اینجاست که ایشان یک قالب که کاملا به درد نخور برای من ارسال​

کرده بودند که هیچ ربطی به قالب کیوی نداشت و گفتند بسته نصبی می باشد و بنده بعد اینکه فهمیدم این قالب قالب دیگریست​

باز برای ایشان پیامی ارسال کردم که دیدند فهمیدم دیگر به هیچ عنوان پاسخی را به بنده ندادند که ندادند با سایت درگاه پرداخت تماس​

گرفتم و الان این پول را بلاکه کردند تا وضعیت مشخص بشه. در ضمن در سایتان نوشتند که قالب به صورت کامل دارای پلاگین های پرمیوم می باشد

که حتی یک افزونه هم برای من ارسال نکردند و دروغ گفتند.

در قالب به هیچ عنوان فایل راستچین یا زبان فارسی وجود نداشت ..​

این فرد میگفت که قالب به صورت اورجینال از سایت تم فارست توسط خودمان خریداری شده است که بنده خواستم یک اسکرین شات​

از خرید این قالب یعنی از سایت تم فارست ارائه دهند که متاسفانه فاقد ارسال شدند و هیچگونه پشتیبانی و یا ارائه خدمات بعد از خرید صورت نگرفت​

و حتی شماره پیامک و شماره همراه بنده رو به صورت کلی بلاک کردند​

تا وقتی آدم های ساده ای مثل شما هستن کلاهبرداران هم هستن و گردن کلفت تر میشن!

پارسی تم

تازه وارد
بنده تصمیم گرفتم شکایت این فرد رو بکنم اگر دوستان همکاری کنند ممنون میشم​

masoud ashoori

کاربر عضو
بنده تصمیم گرفتم شکایت این فرد رو بکنم اگر دوستان همکاری کنند ممنون میشم​
تشریف ببرید پلیس فتا شهرتون.
ارزش مالی نداره ولی میتونید جلوگیری کنید از خالی کردن جیب هم وطنانتون رو بگیرید.

البته پلیس فتا هم به زودی به نتیجه نمیرسید شاید یکی دو ماه طول بکشه تا به نتیجه برسه و برخورد بشه!!! :37:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا