نحوه صحیح دسته بندی محصولات ووکامرس

Deepevil

تازه وارد
با سلام

نحوه صحیح دسته بندی محصولات ووکامرس

سایت فروشگاهیم مثل اکثر سایت ها وقتی وارد صفحه محصول میشیم بالای محصول مسیر محصول ( دسته بندی ) رو نمایش میده

سوالی که دارم اینه که چجوری باید دسته بندی ها رو قرار بدم که اونجوری که خودم میخوام نمایش بده ترتیبش رو

مثال

سایت فرش

دسته بندی مورد نظر

فرش ماشینی

-اسم شرکت

-فرش ۱۰۰۰ شانه

-فرش ۸ رنگ

فرش ماشینی اصلی و ۳ مورد بقیه زیر مجموعه اون مورد هستند

جوری که من میخوام نمایش بده

اسم سایت>فرش ماشینی>اسم شرکت تولید کننده>۱۰۰۰شانه>۸ رنگ>اسم محصول

و اما مورد اصلیم :‌من پیوند یکتا رو گذاشتم رو حالت >>>> /product/%product_cat%    چجوری وقتی چند دسته رو انتخاب میکنم نمیدونم بر اساس چه معیار و تنظیمی یکی رو نشون میده در یو ار ال محصول چجوری میتونم کاری کنم نمایش این مورد هم بتونم تنظیم کنم ؟

امیدوارم دوستان متوجه منظورم شده باشند

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما در تنظیمات دسته بندی محصولات ووکامرس رابطه والد و فرزند رو رعایت میتونی بکنی... تا اینجا بحثی تباید باشه

اما در بخش نمایش سایت ، پیشنهاد میکنم با فهرست ها کار کنی نه ویجت خود ووکامرس

Deepevil

تازه وارد
شما در تنظیمات دسته بندی محصولات ووکامرس رابطه والد و فرزند رو رعایت میتونی بکنی... تا اینجا بحثی تباید باشه

اما در بخش نمایش سایت ، پیشنهاد میکنم با فهرست ها کار کنی نه ویجت خود ووکامرس
میشه یکم در حد علمی پایین تر توضیح بدین من متوجه نشدم

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

یعنی شما توی ووکامرس و دستبندی محصولاتتو از دسته بندی کلی و زیردسته اون مثلا فرش کرمان دستی ماشینی رنگهای زرد قرمز و... بساز

بعد ک انتخاب کردی توی نمایش درست میشه

منظور از والد و فرزند همون دستبندی درختی هست

آدرس سایتتم بذار

:-"

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر از ورژن جدید وردپرس استفاده می کنی کافیه در -وردپرس- تنظیمات- پیوند های یکتا Product Permalinks رو پیدا کنی {پایین ترین قسمت } بعد گزینه پایگاه فروشگاه بر اساس دسته‌بندی رو انتخاب و ذخیره کنی

حالا تو دسته بندی محصولات مثلا فرش ماشینی {مادر} شرکت سازنده{مادرفرش ماشینی} 1000 شانه {مادر فرش ماشینی - شرکت سازنده} و الا آخر رو تعیین می کنی و موقع ایجاد محصول تیک دسته بندی رو میزنی تمامی این مجموعه در ادرس نمایش داده میشه

موفق باشی

بالا