نسخه دوم روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

nulledscriptz

کاربر عضو
نسخه دوم این پلاگین چند ساعت پیش اماده شد ولی به دلیل قعطی کابل اینترنت شرکت isp ارائه دهنده خدمات به من تازه الان تونستم آنلاین شم . همینشم خدا رو شکر میکنم :دی

تا ساعاتی بعد می تونید از پرشین اسکریپت و مای پرس دانلود کنید .

دوستانی که این پلاگین رو توی سایت خودشون می خوان منتشر کنن لطفا از حذف کپی رایت خودداری کنند و منبع رو ذکر کنند . با تشکر

nulledscriptz

کاربر عضو
همون آدرس یکتای پست ها هست که میتونید ویرایشش کنید ... توی ایجاد صفحه اول یک صفحه بسازید بعد از توی لست صفحات بر روی ویرایش سرع بزنید و نامکش رو تغییر بدید

hobab

تازه وارد
سلام

این برای چه نسخه ای هست ؟ من از نسخه 3.0 استفاده نمیکنم !

هرچی آپلود میکنم اصلا پوشه ای به نام Myrobot نمیسازه ! و خودم هم سعی میکنم یه پوشه بسازم ولی اصلا ایجادش نمیکنه

مشکل چیه ؟؟

djary

کاربر عضو
سلام من درست کردم اما وقتی* فعال می*کنم قالب میریزه بهم

اما قبلی نمیریخت به هم کار میداد

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

موقع نصب افزونه با این خطا مواجه میشم :

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

کد:
Fatal error: Cannot redeclare get_gc_widget() (previously declared in E:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\gc_plugin\gc_plugin.php:12) in E:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\Myrobot\index.php on line 27
البته من روی هستی پرس نصب کردم!

nulledscriptz

کاربر عضو
این افزونه برای 9.2 تست شده و جواب داده ... یکم صبر کنید تا تست تموم بشه مشکلات رو برطرف میکنم

hobab

تازه وارد
آقای نال اسکریپت زِد جواب منو ندادید ها سوالم این بود که چرا هرچی آپلود میکنم پوشه اش قرار نمیگیره ؟ پوشه هم یکی مسازم ولی نشونش نمیده

nulledscriptz

کاربر عضو
عزیز شما بعد از اینکه این فایل رو آپلود کنید باید extract کنید تا محتویاتش توی پوشه plugins قرار بگیره . اگر این کار رو میکنید و پوشه ایجاد نمیشه مشکل از جای دیگست .

راستی دوستانی که میگن قالب بهم میریزه باید بگم که این پلاگین برای قالب های استاندارد آماده شده . اگر در قالبتون از هکی یا پلاگین خاصی استفاده میکنید که روی نام صفحات تاثیر گذاره مشکل از اونجاست .

یکی از دوستان پرسیده بود چند تا صفحه لینک میشه نشون داد . باید بگم که شما میتونید 1000 بار این لینک ها رو توی سایتتون نشون بدین فقط کافیه نامک صفحه مورد نظرتون رو بذارین my-robot .

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام.موقع نصب افزونه با این خطا مواجه میشم :

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

کد:
fatal error: Cannot redeclare get_gc_widget() (previously declared in e:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\gc_plugin\gc_plugin.php:12) in e:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\myrobot\index.php on line 27
البته من روی هستی پرس نصب کردم!
قربونت برم نسخه قبلی پلاگین رو پاک کن یا غیر فعال . اگر غیر فعال کنی لینکهایی که تاحالا ذخیره کرده میمونه اگر پاکش کنی لینک ها هم پاک میشه و از اول ذخیره میکنه .

Mesmaili

کاربر عضو
قربونت برم نسخه قبلی پلاگین رو پاک کن یا غیر فعال . اگر غیر فعال کنی لینکهایی که تاحالا ذخیره کرده میمونه اگر پاکش کنی لینک ها هم پاک میشه و از اول ذخیره میکنه .
خدا نکنه :ایکس

ممنون از اینکه وقت میزاری واس ما :بوس

hobab

تازه وارد
اقای نال اسکریپت زد ممنون ولی اصلا پوشه نمیسازه :)

در ضمن در مورد کپی رایت تو سایت گیگ اسکریپت قرار داده بودن من بهشون گفتم که مال پرشین اسکریپته :

hobab

تازه وارد
آقا نال اسکریپت زد من اینو اصلا نفهمیدم :

" ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot "

میشه به صورت ساده بگید باید کجا بگم

nulledscriptz

کاربر عضو
آقا نال اسکریپت زد من اینو اصلا نفهمیدم :" ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot "

میشه به صورت ساده بگید باید کجا بگم
شما یک صفحه "برگه" توی وبسایتتون ایجاد کنید . بعد برین از توی لیست برگه ها روی برگه ای که ساختین ویرایش سریع رو بزنین . یه فرم نشون میده . توی این فرم سمت راست یک بخش با عنوان نامک وجود داره توی این بخش بنویسید my-robot . بهمین سادگی

بالا