نمایش توضیحات کوپن تخفیف بعد از اعمال

MohsenGraph

تازه وارد
سلام دوستان

کسی می داند که  توضیحاتی که برای کوپن نوشته میشه یا همون description کوپن، چطور بعد از اعمال کوپن در سبد خرید یا تسویه حساب کنار خود کد کوپن، توضیحات هم نمایش داده بشه؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

teamnet

تازه وارد
بفرما دوست عزیز لطفا تست کن و نتیجه رو اینجا اعلام کن بقیه دوستان هم استفاده کنند ... 

<?php wc_cart_totals_coupon_label( $coupon ); ?><?php if ( $post = get_post( $coupon->id ) ) {
                        if ( !empty( $post->post_excerpt ) ) {

echo "<span class='red'>".$post->post_excerpt."</span>";
                        }
                }

?>

کد:
<?php wc_cart_totals_coupon_label( $coupon ); ?><?php if ( $post = get_post( $coupon->id ) ) {

}
                }

?>

MohsenGraph

تازه وارد
بفرما دوست عزیز لطفا تست کن و نتیجه رو اینجا اعلام کن بقیه دوستان هم استفاده کنند ... 

}
}

?>

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییت

این قسمت کد برای توضیحات کوپن کافی بود:

<?php if ( $post = get_post( $coupon->id ) ) {

}
}
?>

البته باید این به فایل های  theme/woocommerce/cart/cart-totals.php  و theme/woocommerce/checkout/review-order.php در جای مخصوص خودش اضافه بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

teamnet

تازه وارد
بله دقیقا البته من کل کد خودم رو کپی کردم گفتم خودتون در هر بخش نیاز داشتید استفاده کنید ... 

بالا