نوشتن اپیکیشن سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام

یک سایت مذهبی هست که خودم طراحیش رو دارم انجام میدم با وردپرس هست. دنبال یک نفر هستم که رایگان براش اپیکیشن اندروید بنویسه. یک اپیکیشن خوب و سبک

از دوستان اگر کسی تمایل داشت پیام بده.

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام

یک سایت مذهبی هست که خودم طراحیش رو دارم انجام میدم با وردپرس هست. دنبال یک نفر هستم که رایگان براش اپیکیشن اندروید بنویسه. یک اپیکیشن خوب و سبک

از دوستان اگر کسی تمایل داشت پیام بده.
کسی نبود یاری کند ما را؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
اپلیکیشن رایگان که نداریم عزیز جان ! مگه برنامه نویس اپ وقتشو از سر راه آورده؟

از سرویسهای آنلاین استفاده کنید. با هزینه 50 هزار تومان می تونید خودتون یه اپ ساده و مناسب ایجاد کنید.

omidrastegar

کاربر عضو
اپلیکیشن رایگان که نداریم عزیز جان ! مگه برنامه نویس اپ وقتشو از سر راه آورده؟

از سرویسهای آنلاین استفاده کنید. با هزینه 50 هزار تومان می تونید خودتون یه اپ ساده و مناسب ایجاد کنید.
هر کس نظری داره عزیز من

همون طور که من رایگان طرح زدم همون طور هم آدمش هست

همه یه جور نیستن

Qalekhani

قلعه‌خانی
هر کس نظری داره عزیز من

همون طور که من رایگان طرح زدم همون طور هم آدمش هست

همه یه جور نیستن
قطعاً حق با شماست ولی خب کیفیت کار هم متناسب با هزینه ای هست که براش پرداخت میشه.

ان شاء الله که شما طراح اپ رایگان تون رو پیدا کنید. فقط لطفاً به من هم معرفیش کنید. یه چند تا کار هم فی سبیل الله برای ما انجام بده. ممنون.

omidrastegar

کاربر عضو
قطعاً حق با شماست ولی خب کیفیت کار هم متناسب با هزینه ای هست که براش پرداخت میشه.

ان شاء الله که شما طراح اپ رایگان تون رو پیدا کنید. فقط لطفاً به من هم معرفیش کنید. یه چند تا کار هم فی سبیل الله برای ما انجام بده. ممنون.
فکر کنم شما هم اکنون هم برای پاسخ گویی در انجمن پول دریافت می کنید.

تفاوت آدم در اینجاست که کسانی مثل محمد عزیز داره رایگان پشتیبانی ووکامرس فارسی رو انجام میده و کیفیت کارش هم بالاست و هزاران نفر که دارن استفاده می کنند دعاگوی ایشون هستند و امثالهم که شبیه ایشون کار می کنند....
دیگه تفاوت بینش ها در این هست..... هرکس اندازه سطلی که همراهش هست آب جمع می کنه.....

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگر موردی بوده که در بخش غیر بازارچه درخواست وجه شده، هم اینجا بگید هم به مدیران گزارش بدید

اگر نه، ممنون میشم قبل از حرف (یا بهتر بگم تهمت) زدن، فکر کنید.

به جایی بر نمی خوره !!!

در ثانی پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات که محمد عزیز و سایر عزیزان انجام میدن با درخواست سرویس رایگان دو تا مبحث متفاوت هستند.

آقای مجیدی هم به ازای برخی قالبهایی که شخصاً برای ووکامرس نوشتند یا آقای ستوده به ازای برخی پلاگینهای پرداخت یا پیامکی که نوشتند، هزینه ای رو می گیرند.

هیچ جای دنیا برای کسی سایت یا اپ رایگان طراحی نمی کنند.

این عادت به مفتخوری و انتظار سرویس صلواتی داشتن، در یه کشور جهان سومی مثه ایران فقط هست.

شما خودتون اومدید تو بخش بازارچه تاپیک زدید بعد انتظار کار رایگان هم دارید.

از استقبالی که طی این مدت از تاپیکتون شده مشخصه چقدر مردم تمایل به طراحی اپ رایگان دارند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا