هاست سی پنل رایگان برای کاربران پرشین اسکریپت

• نویسنده موضوع Ehs@n
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ehs@n

کاربر عضو
درود بر کاربران عزیز پرشین اسکریپت...!

تصمیم گرفتم برای کاربرای انجمن پرشین اسکریپت هاست رایگان از ریسلر خودم بدم!

این هاست اصلا مثل بقیه هاست های رایگان دیگه نیست و یه هاست با اصالت ه ، نسخه اصلی سی پنل روش نصب ه ، و دقیقا مثل هاست هایی که پول میدین و میخرید!

این هاست یه سری شرایط خاص داره:

1- تمامی اکانت ها در پایان هر دوره ریسلر حذف میشند

2- فضای ارائه شده محدود ه و مثل همه هاستینگ ها 10 گیگ نیست! حداقل100 مگابایت و حداکثر 500 مگابایت اونم با شرایط ویژه

3- متقاضی محترم، باید لینک سایت من رو (پرتال تفریحی پادنت) رو در سایت قرار بدین ( حداقل یه سودی هم ما این وسط ببریم)

4- در پایان هر دوره ریسلر، تمامی اکانت ها خودکار حذف می شوند.

تاریخ اتمام ریسلر هر دوره دی همین تاپیک اعلام میشه!

قوانین:

1- من هیچ تعهدی نسبت به از دست رفتن اطلاعات شما بعد از پایان دوره ریسلر ندارم

2- بعد از پایان هر دوره ریسلر ، در صورت نیاز می توانید درخواست مجدد برای دریافت هاست بدین.

3- تهیه بک آپ و یا ریستور کردن آن بر عهده خود متقاضی ه و من هیچ تعهدی در این باره نمیدم

4- متقاضی ها که تمایل به ادامه سرویس شون دارند می تونند هاست خریداری کنند (در این صورت شرایط فوق لحاظ نمی شود)

5- تمامی متقاضی ها برای از دست ندادن اطلاعاتشون حتما باید قبل از تاریخ اتمام ریسلر باید اقدام به انتقال وب سایت و یا تهیه بک آپ کنند.

6- من می تونم هر وقت که لازم شد قوانین و شرایط استفاده رو تغییر بدم (البته بی انصاف نیستم بهتون اطلاع میدم :p )

7- سایت های که شرایط رو رعایت نکند حذف خواهند شد.

8- فضای ریسلر محدود و اولویت برای افرادی ه که زودتر درخواست بدن

دوستان توجه کنید که این سرویس مناسب برای تازه کاران است که می خواند سایت راه اندازی کنند و یا برای وبمستر هایی که قصد آزمایش اسکریپت رو داند مناسب ه.

این سرویس بهترین جایگزین برای هاست های رایگان ه!

برای دریافت این سرویس اطلاعات زیر رو برام پیام خصوصی کنید:

آدرس دامین (تا حد امکان از ارسال دامین های رایگان مثل .tk خودداری کنید! مرسی)

آدرس ایمیل

میزان فضای مورد نیاز(100/200مگابایت) (لطفا همه 200 مگ رو انتخاب نکنید! فضا محدود ! ممنون)

برای دریافت هاست 500 مگابایتی باید شریاط ویژه ای رو رعایت کنید. برای اطلاعا از شرایط ویژه برایم پ.خ بفرستید

dns های دامین رو روی dns های زیر ست کنید

ns1.padhost.ir

ns2.padhost.ir

دوستانی هم که توان همیاری رو دارند برام پ.خ کنند.

A_pormehr

کاربر عضو
داداش این که بعد 5 روز نابود میشه :71:

ولی بعد شوخی انشالله موفق باشی ایده خوبیه حدقل واسه تازه کارا که یاد بگیرن هاست چیه

کمک خواصی از دستم بر نمیاد ولی کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم :53:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
احسان خودتو گیر ننداز قبلاً منم خواستم همین کارو کنم 5 نفر اولی ریسلر رو به .... بردن :))

فقط فقط فقط برا تست اسکریپت خوبه!

Ehs@n

کاربر عضو
بعد 5 روز چون خیلی وقته ریسلر رو گرفتم!

عرفان مگه تو چه طوری می دادی؟ هر چقدر می خواستن یا ...!

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
نع من ریسلر نامحدود داشتم 50مگ میدادم

Ehs@n

کاربر عضو
دوستانی که توانایی همیاری مالی دارند و یا خودشون هاستینگ دارند و می تونند ریسلر با کیفیت رو با قیمت مناسب بدن پ.خ کنند!

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا