هاست نامحدود سی پنل

mostafa98

کاربر عضو
سلام به کاربران گرامی پرشین اسکریپت

دنبال یه هاستینگ معتبر برای هاست نامحدود سی پنل هستم لطفا اگه کسی در حال استفاده از همچین هاست هایی هست

و معتبر هم هست ارائه دهنده هاستش بهم معرفی کنه(فروشنده های معتبر ایرانی سرورش از آلمان یا انگلیس باشه)

و البته اگه هاستینگ خارجی هم سراغ دارید و ازش استفاده کردین و راضی بودین رو هم معرفی کنید(خودم گشتم ولی دنبال اینم

کسی تا به حال از این وب سایتها سرویس دریافت کرده و راضی بوده ازش)

با تشکر

miladjef

کاربر عضو
سلام

من خودم از شرکت سرور پارس گرفتم و راضیم( نوع سرورش آپاچی هست) محل سرورهاشم توی آلمانه .

omrdabakhte

تازه وارد
سلام

بایت هاست خیلی خوبه .

چند ساله باهاش کار می کنم

IAMIR

کاربر عضو
من یک مدیتی از نامحدود آبتین وب در گذشته استفاده کردم .

راضی بودم از خدماتش .

ولی اگر برنامه تون منابع سخت افزاری زیادی مصرف می کند . مثل لود سی پی یو بالا مطئنن هیچ کدوم از این هاست ها به شما خدمات نمی دهند .

mostafa98

کاربر عضو
سلام

ممنون از تمامی کاربرانی که جواب دادن و قراره جواب بدن

چون برای دانلود استفاده میشه و دو تا سایت هم روش نصب میشه به منابع سخت افزاری نیاز داره

هاستینگ خارجی یکی دوتا پیدا کردم امکانات خوبی داره اما میخوام بدونم کسی گرفته و راضی بوده

معرفی کنه اینجا

amirkashani

کاربر عضو
من از نیک سرور استفاده میکنم قیمت مناسبه سرویسی هم که میده بد نیست اما منابع سرورش نامحدود نیست و استاندارد میده

nsp

Banned
من از هانوفر آی تی سرویس گرفتم و راضی بودم پشتیبانی ۲۴ ساعته داره، محل سرور آلمان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مصطفی جان هیچ جا نیست که "هاست نامحدود" با منابع سخت افزاری بالا بده. شما باید هاست دانلود باشی که داستانش به کل متفاوت هست

HamedR

کاربر عضو
چیزی به اسم هاست نامحدود وجود نداره!!

توصیه میکنم از هاست دانلود جداگانه استفاده کنین! یا سرور مجازی!

IAMIR

کاربر عضو
سلامممنون از تمامی کاربرانی که جواب دادن و قراره جواب بدن

چون برای دانلود استفاده میشه و دو تا سایت هم روش نصب میشه به منابع سخت افزاری نیاز داره

هاستینگ خارجی یکی دوتا پیدا کردم امکانات خوبی داره اما میخوام بدونم کسی گرفته و راضی بوده

معرفی کنه اینجا
از هر شرکتی سرویس نگیری در عرض یک ساعت اکانتو مسدود می کنند . چون منابع سخت افزاریشون مصرف میکنی .

پیشنهاد می کنم . سرور دانلود بگیری .

tohidmoon

تازه وارد
با سلام خدمت شما

دوست عزیز این سایت هم از مجمومع سایت های hostinger.com هست که در هر کشور یه نمایندگی داره یا بهرته بگم همون زیر مجمومه هاستینگ رایگان یوهاستینگ اصلی

در کل بخوای حساب کنی اینم مثل بقیه هاست های رایگانه

mostafa98

کاربر عضو
بازم تشکر میکنم از تمامی کسانی که جواب و راه حل دادن

هاست دانلود 30 گیگابایت دارم 210 تا مطلب گذاشتم و الان تنها 4 گیگش باقی مونده

برای همین مجبورم هاست نامحدود بگیرم برای نمونه این سایتها رو ببینید.

majidmajid0098

تازه وارد
يك ميزبان ( ) هم ميتونه بهتون خدمات بده .

منابه معموليشون استاندارده و اگه رم بالا مثلا 2-3-4-5-6 گيگم بخواين ارائه ميده .

تيكتم كنين بهشون بهتون تست ميدن بررسي كنين ببينين اوكيه .

موفق باشيد

بالا