وضعیت سئو سات(مهم)

moein921

کاربر عضو
دوستان شاید این سوال خیلی از وبمسترها باشه

از کجا بفهمم که سئوی سایتم وضعیت چطور هست که بدونم باید پول خرج سئوی داخلی کنم یا سئوی خارجی و کلمات کلیدی

چون ممکنه سئوکارها بابت هر دو کار از من پول بخوان

مثلا من الان سرعت لود سایتم خوبه

پلاگینهای سئو نصبه و برای مطلب سعی بر اینه که از کلمات کلیدی درست استفاده بشه

در گوگل وبمستر ثبتنام کردم

در الکسا همینطور

و...

حالا از کجا بفهمم سایتم واقعا نیاز به سئوی داخلی داره یا نه؟

wptricks

تازه وارد
دوست گلم شما مقالات سئو که در سطخ نت هست رو بخون و همشونو عملی کن و تموم نکاتو رعایت کن بعد  باید مطالب حرفه ای و غیر کپی داخل سایتت بزاری با سئو عالی و لینک دهی  حرفه ای بعد از چند ماه سایتت میاد خود به خود تو گوگل!!!الکسا هیچ ربطی به گوگل نداره بهبود رتبه الکسا اصلا نمیتونه تضمین کننده رتبه شما در گوگل باشه.گوگل خیلی هوشمندانه عمل میکنه و سعی کنید وارد سئو کاری های بد مثلا خرید بک لینک های غیر حرفه ای و حساب نشده و....نشید!!!در پناه حق

moein921

کاربر عضو
مثلا سایت شهر خبر چرا با این که از ای فریم استفاده میکنه و مطالب دیگر سایتها رو نشون میده باز صفحه اول گوگله

و سوال دیگه این که اگر قرار بود سئو کارها همه چی رو تو مطالب تو وبسایتها در قالب مقالات به ما بدن پس دبگه کار سئوشون چی میشد

من به یکی نیاز دارم سایتم رو بررسی کنه از لحاظ سئو بهم بگه

البته بررسیه ی خودم که خوب بوده

مطالب کپی خیلی به وبسایت ضرر میزنه دوست عزیز؟

من تقریبا نیمی از مطالبم کپی هست البته با تغییرات و اضافه کردن یکی دو پاراگراف و اضافه کردن عکس

ضمن اینکه سایتهای خبری همش کپی میکنن و از سئوی خوبی هم برخوردارند

ممنون میشم جواب بدید

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

چندینبار معینجان شما پست زدی و همین سوال به عناوین مختلف پرسیدی و بنده و دوستان گفتن

راه 100سالرو یکروزه پیموندن خطاست و محال

یا باید پول بدی کسی برات انجام بده

شهر خبر هم ببین از کی داره توی گوگل خاک میخوره؟

در هرحال از سوالات تکراری جدا خوداری کن

default_65.gif

wptricks

تازه وارد
مثلا سایت شهر خبر چرا با این که از ای فریم استفاده میکنه و مطالب دیگر سایتها رو نشون میده باز صفحه اول گوگله

و سوال دیگه این که اگر قرار بود سئو کارها همه چی رو تو مطالب تو وبسایتها در قالب مقالات به ما بدن پس دبگه کار سئوشون چی میشد

من به یکی نیاز دارم سایتم رو بررسی کنه از لحاظ سئو بهم بگه

البته بررسیه ی خودم که خوب بوده

مطالب کپی خیلی به وبسایت ضرر میزنه دوست عزیز؟

من تقریبا نیمی از مطالبم کپی هست البته با تغییرات و اضافه کردن یکی دو پاراگراف و اضافه کردن عکس

ضمن اینکه سایتهای خبری همش کپی میکنن و از سئوی خوبی هم برخوردارند

ممنون میشم جواب بدید
مطالب کپی خیلی برای سایت ضرر داره مگر این که به طور کامل تغییر کنه دنبال راهای سریع نروید باعث فیک شدن میشه .فقظ صبر +علاقه+مطالب حرفه ای و اختصاصیو دیگر هیچ.این تجربه ی 5 ساله ی منه از خودم حرف در نمیارم.

بالا