پاک شدن دیتابیس آپلود سنترم

arash-s

تازه وارد
سلام، از دوستان میخوام که کمک کنن و بگن که چی کار میتونم بکنم، من دیتابیس آپلود سنترم رو پاک کردم :(( فایل ها سرجاشونن...

up.my-dl.ir

با تشکر | My-DL.iR

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

خب اگر خودت پاک کردی و بک آپ هم نداری ، سریع برو به مدیر سرورت بگو بک آپ رو ریستور کنه !

arash-s

تازه وارد
ولی قابل برگشت نیست، فایل ها سر جاشونن مشکلی نیست، فقط بگید که چه طور یه دیتابیس جدید بسازم برای ادامه کار آپلودسنتر؟

up.my-dl.ir

fup.my-dl.ir

Ehs@n

کاربر عضو
اطلاعاتی در مورد دیتابیس ندارم ولی پیشنهاد می کنم یه دیتابیس با اسم و یوزر دیتابیس پاک شده ات بسازید

امیدوارم مشکلیت حل بشه

شاد باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک دیتابیس جدید در لوکال هاست بسازید. اسکریپت رو نصب کنید

بعد بک اپ رو برگردونید به هاست.

قبلش از اطلاعات اسکریپت و فایل ها نسخه پشتیبان تهیه کنید

arash-s

تازه وارد
Mohammad ;

آره حق با شماس، یعنی از اول راه اندازی کنم آپلود سنتر رو و بعد فایل های آپلود شده رو اضافه کنم. ممنون از کمکتون :53:

amin854

تازه وارد
برای من هم اینhتفاق افتاد و کاری که گفتید کردم و بک اپب را برگردوندم به دیتابیس جدی ولی نشد

هیچ چیزی برنگشت

mahdiali35

کاربر عضو
بهترین راه برگردوندن بکاپ توسط سرور هست...دوستی که میگی فایلهای آپلوشده سرجاشون هستن...فایل ها وقتی در دیتابیس نباشن فایده ای نداره...تنظیمات فایل آپلود شده و نام اون و...باید در دیتابیس موجود باشه...

دوستی که میگی کارها رو انجام میدی اما کار نمیکنه...آیا مشخصات دیتابیس رو درست وارد میکنی و ایمپورت با موفقیت صورت می پذیره؟

شاد باشید...

amin854

تازه وارد
بهترین راه برگردوندن بکاپ توسط سرور هست...دوستی که میگی فایلهای آپلوشده سرجاشون هستن...فایل ها وقتی در دیتابیس نباشن فایده ای نداره...تنظیمات فایل آپلود شده و نام اون و...باید در دیتابیس موجود باشه...دوستی که میگی کارها رو انجام میدی اما کار نمیکنه...آیا مشخصات دیتابیس رو درست وارد میکنی و ایمپورت با موفقیت صورت می پذیره؟

شاد باشید...
بله دوست من ایمپورت درسته صورت میگره و دیدم نشد بیخیال شدم هر چند بک اپ را دارم و کلی عکس از کاربرها فعلا از همشون عذر خواهی کردم

EM4D

تازه وارد
ساخت دیتابیس خام فایده ای نداره . خیلی از امکاناتتون از بین میره

بالا