پوسته فروشگاهی Preciso Shopfront؛ یک پوسته حرفه‌ای برای ووکامرس

mehrpouya

کاربر عضو
Preciso Shopfront توسط گروه برنامه‌نویسی و طراحی پیکسار منتشر شده است. این پوسته با بهره‌گیری از ویژگی‌های منحصر به فردی مانند سرعت لودینگ بالا، حجم کم و سیستم نصب نسخه نمایشی خودکار می‌تواند یک رقیب جدی برای بسیاری از پوسته‌های شیک اما بسیار سنگین و فاقد کارآیی دانست.

برخی از قابلیت‌های این پوسته عبارتند از:

• کاملا واکنش‌گرا
  • استفاده از بوت استرپ
  • سیستم چندزبانه
  • استفاده از فلکس اسلایدر
  • امتیازدهی به مطالب و محصولات
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی
  • کنترل پنل بسیار قوی
  • سیستم مقایسه محصول
  • افزایش محصولات به علاقمندی‌ها
  • نمایش شبکه‌های اجتماعی
  • نمایش لوگوها و برندها
  • سیستم بنرهای تبلیغاتی
  • سبد خرید آژاکس
  • تب‌های اختصاصی شاخه‌های محصول
  • بی‌نهایت رنگ‌بندی
این پوسته به قیمت ۵۹ دلار آمریکا توسط سایت تم فارست به فروش می‌رسد و شما می‌توانید به صورت رایگان آن را از دریافت نمایید.

​
دمو: 

sanaa

تازه وارد
سلام این قالب خیلی عالی و حرفه ای به نظر میاد.

خیلی هم زیباست ...

میشه دوستان بگن کی ترجمه میشه ؟ 

من بی صبرانه منتظرم ...  :105:

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

از اونجا که استقبال آنچنانی توی تالار ازش نشده؛ فعلا تصمیمی برای ترجمش ندارم. چیزی که مشخصه بحث سلیقه دوستانه که بیشتر به سمت جلوه های ویژه گرافیکی و شلوغ بودن صفحات گرایش داره.

در آینده ترجمه این کارو حاضر می کنم برای استودیوی خودم.

موفق باشید

sanaa

تازه وارد
سلام.

از اونجا که استقبال آنچنانی توی تالار ازش نشده؛ فعلا تصمیمی برای ترجمش ندارم. چیزی که مشخصه بحث سلیقه دوستانه که بیشتر به سمت جلوه های ویژه گرافیکی و شلوغ بودن صفحات گرایش داره.

موفق باشید
سلام

به نظر من که عالی اومده. البته من دانش برنامه نویسی ندارم فقط با توجه به ویژگیهایی که داره نظر میدم و البته ظاهر زیبا و بسیار شیک

با این حال دانلودش کردم اما متاسفانه نتونستم درست نصب و تنظیمش کنم و صرف نظر کردم

خوشا به احوالتون که میتونین این کارو انجام بدین برای خودتون  :113:

شاد و پیروز باشید

mehrpouya

کاربر عضو
سلام

به نظر من که عالی اومده. البته من دانش برنامه نویسی ندارم فقط با توجه به ویژگیهایی که داره نظر میدم و البته ظاهر زیبا و بسیار شیک

با این حال دانلودش کردم اما متاسفانه نتونستم درست نصب و تنظیمش کنم و صرف نظر کردم

خوشا به احوالتون که میتونین این کارو انجام بدین برای خودتون  :113:

شاد و پیروز باشید
سلام.

مشکل شما توی نصب دقیقا چیه؟ در صورت امکان لینک قرار بدید.

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

موفق باشید

قصد ترجمه کردنشو ندارید؟
سلام.

قبلا جواب داده شده عزیز.

موفق باشید

mmsotude

تازه وارد
بار ها این قالب رو نصب کردم اما وقتی نصب می کنم کلا صفحه سفید میاد حتی پنل وردپرسم بالا نمیاد و مجبور می شم از سی پنل برم اسم فولدر قالب رو عوض کنم تا بتونم توی پنل وردپرسم برم.

mehrpouya

کاربر عضو
بار ها این قالب رو نصب کردم اما وقتی نصب می کنم کلا صفحه سفید میاد حتی پنل وردپرسم بالا نمیاد و مجبور می شم از سی پنل برم اسم فولدر قالب رو عوض کنم تا بتونم توی پنل وردپرسم برم.
به فایل راهنمای داخل پک مراجعه کنید.

موفق باشید

mgyekta

تازه وارد
من هر چقدر سعی میکنم نمیتونم اپلود کنم با اینکه فضای هاستم 10 گیگ هست لطفا یکنفر راهنمایی کنه منو ممنون میشم!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

منظورتون از اینکه نمیشه چیه ؟ اگر اروری مشاهده می کنید اینجا قرار بدید.

این قالب با این حجم کم باید هم از داخل وردپرس {با محدودیت 2 مگابایت} و هم از روت سرور قابل آپلود باشه فقط اسم پوشه زیپ رو عوض کنید .

موفق باشید

TORKIDATIR

تازه وارد
سلام آقا میشه نسخه جدید اون رو برای ووکامرس 2.5 منتشر کنید

من خیلی از شما حمایت می کنم هر کمکی هم در توان باشه می کنم

منتظر جوابتون هستم

با تشکر

mehrpouya

کاربر عضو
سلام آقا میشه نسخه جدید اون رو برای ووکامرس 2.5 منتشر کنید

من خیلی از شما حمایت می کنم هر کمکی هم در توان باشه می کنم

منتظر جوابتون هستم

با تشکر
سلام دوست عزیز.

این آخرین نسخه پوسته هستش که منتشر شده. هر زمان طراحش قصد تغییراتی داشته باشه خودش منتشر می کنه.

b.gholampour@gmail.com

تازه وارد
با سلام ممنون از پست مفیدتون

یک سوال داشتم موقع setup این تم قسمتی برای import کردن ویجت ها وجود دارد که میگه فایل preciso-widgets.wie  رو انتخاب و آپلود کن تا ویجت ها نصب شه

س.الم اینه این فایل کجا هست و چطوری ویجت های دموی این تم رو میشه import کرد.

mehrpouya

کاربر عضو
با سلام ممنون از پست مفیدتون

یک سوال داشتم موقع setup این تم قسمتی برای import کردن ویجت ها وجود دارد که میگه فایل preciso-widgets.wie  رو انتخاب و آپلود کن تا ویجت ها نصب شه

س.الم اینه این فایل کجا هست و چطوری ویجت های دموی این تم رو میشه import کرد.
سلام

توی پک پوسته ها معمولا پوشه content یا demo هستش. اگه طراح واقعا نیاز ضروری ببینه، فایل رو توی اونجا قرار میده برای استفاده. این پوسته از نصب کننده خودکار استفاده کرده. پس نیازی به انجام دستورات دستی نداره. 

موفق باشید

بالا