چرا محصولات با موجودی 1 در ووکامرس نا موجود نمایش داده میشوند؟

padidehcc2

تازه وارد
با درود و احترام
میخواسم بدونم چرا محصولات با موجودی 1 در ووکامرس نا موجود نمایش داده میشوند؟ و باید موجودی انبار رو 2 بزارم تا در سایت 1 عدد موجود نمایش بده؟
با سپاس فراوان.

padidehcc2

تازه وارد
ممنون بابت راهنماییتون. حتما میرم از لینک چک میکنم.
باز هم تشکر فراوان.

padidehcc2

تازه وارد
چک کردم ولی در مورد مشکلی که گفتم نبود.
باز هم ممنون.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
باید چک کنید ببینید آِا این مورد برای همه محصولات شما اتفاق افتاده یا تعداد محدودی!
اگر همه محصولات باشد شاید تداخل افزونه داشته باشید
اما اگر تعداد محدودی باشد احتمالا بخش تخلیه زمان بندی سبد خرید شما نیاز به بازبینی و تنظیم مجدد توسط شما دارد یا اینکه مشتری یا خود شما یک محصول را در سبد خرید نگه داشته اید.
اگر از افزونه کش استفاده می کنید بخش های مربوط به سبد خرید و حساب کاربری را در آن نادیده یا محدود بگیرید .
یک راهکار استفاده از بخش ووکامرس - وضعیت - ابزار - می تونید نشست های ووکامرس یا منقضی را حذف کنید . این در بیشتر مواقع مشکلات اینگونه را رفع می کند. قبل از انجام اینکار حتما یک فول بک آپ بگیرید . گرفتن فول بک آپ در بروزرسانی ها یا هر عملی که اطلاعی از آن ندارید امنیت فکری و سایت شما را تامین می کند.
موفق باشید

padidehcc2

تازه وارد
با درود و احترام
با سپاس فراوان بخاطر راهنمایی جامع شما جناب جاویدان.
با راهنمایی همکاران محترم ووکامرس فارسی متوجه شدم آستانه کمبود موجودی روی یک بوده که روی صفر گذاشتم و مشکل حل شد.
البته بعد از او کار محصولاتی که موجودی اونها یک بود و ناموجود نمایش میداد رو یکبار به روز رسانی کردم و موجودی اونها بصورت صحیح نمایش داده شد.

باز هم ممنون از همه دوستان.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با درود و احترام
با سپاس فراوان بخاطر راهنمایی جامع شما جناب جاویدان.
با راهنمایی همکاران محترم ووکامرس فارسی متوجه شدم آستانه کمبود موجودی روی یک بوده که روی صفر گذاشتم و مشکل حل شد.
البته بعد از او کار محصولاتی که موجودی اونها یک بود و ناموجود نمایش میداد رو یکبار به روز رسانی کردم و موجودی اونها بصورت صحیح نمایش داده شد.

باز هم ممنون از همه دوستان.
مرسی که مشکلت رفع شد رو با باقی دوستان به اشتراک گذاشتی.

maralpk

تازه وارد
سلام به دوستان
یک محصول متغیر دارم . که این محصول اصلی، موجودی انبار داشت، وقتی کاربر با اینکه کم رنگ بود(قابل انتخاب نبود)، روش کلیک می کرد، یک پیغام میداد که نمیشه اضافه کنی اما به سبد اضافش میکرد . من موجودی محصول اصلی(محصول ساده) رو 0 کردم و موجودی محصولات متغیرها رو واقعی گذاشتم، مشکلم حل شد. اما حالا تمام محصولات متغیر رو با برچسب ناموجود نمایش میده. مجبور شدم لیبل ناموجود رو بردارم. (اما برام مهمه که این برچسب برا راحتی کار مشتری دیده بشه .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

بالا