چند تابع افزونه edd

caduspro

کاربر عضو
با درود،

پرسشی که داشتم این هست که چطور میشه موارد زیر رو در قالب نمایش داد:

1. چطور میشه در قسمت دیدگاه برچسب خریدار رو برای کسانی که اون محصول رو خرید کردند قرار داد؟

2. چطور میشه تعداد کل محصولات یک کاربر رو در قسمت پروفایل یا برگه single نمایش داد. ( تعداد محصولات یک کاربر یا تعداد نوشته های یک کاربر در پست تایپ edd)

3. چطور میشه محصولات یک کاربر رو در یک برگه نمایش داد؛ برای نمونه در برگه پروفایل خودش یا تعداد مشخص چند محصول رو قرار داد یا در برگه single

این موارد برای نویسنده اصلی سایت است یعنی برای سیستم همکاری در فروش یا چند نویسنده نیست تمامی امکانات با افزونه edd و خود وردپرس است. کسی می تونه کمک کنه؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
قبلا یه سیستم مارکت یا همون همکاری در فروش برای خودم داشتم مینوشتم بر پایه edd  ، اما بنا به دلایلی بهش ای نماد ندادن گذاشتم تابستون تمومش کنم ولی این موارد شما رو ازش استفاده کرده بودم .

برای مورد 1 از کد زیر استفاده کنید ، البته شاید نیاز داشته باشید قسمتی که مربوط به آیدی کاربر و آیدی نظر دهنده هست رو تغییر بدید :

<div class="<?php if (edd_has_user_purchased( $comment->user_id, $comment->comment_post_ID )) { echo'sash'.' '.'purchased'; }elseif($post_author == $comment->user_id){ echo'sash'.' '.'author'; } ?>"> <?php if (edd_has_user_purchased( $comment->user_id, $comment->comment_post_ID )) { echo 'خریدار'; }elseif($post_author == $comment->user_id){ if( get_post_type() == 'download' ) { echo'فروشنده';} else {echo'نویسنده';} }else if ( is_user_member_of_blog( $comment->user_id ) && ( $comment->user_id !=0 ) ) { echo'کاربر عضو'; } else { echo 'مهمان'; } ?> </div> <?php comment_text() ?>برای مورد 3 هم یک قالب برگه بسازید و داخلش از کوئری زیر استفاده کنید و بعدش هم از یک برگه بسازید و از این قالب استفاده کنید :

<?php global $current_user;query_posts( "post_type=download&author=".$current_user->ID ); if(have_posts()) :while ( have_posts() ) : the_post();ادامه حلقه ...برای مورد 2 هم میتونید از همین کوئری تعدادشو استخراج کنید .

پ .ن :

البته برای مورد 2 و 3 ، تعداد پست (محصول) کاربر مشاهده کننده رو نشون میده . برای کاربر های خاص باید آیدی همون کاربر خاص استخراج بشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
بی نهایت سپاسگزارم، مورد یک به درستی کار می کنه.

برای مورد 3 این کد رو قرار نمیدادم جواب نمیداد "&author=" که با قرار دادن اون نوشته ها نمایش داده میشه. اما یک مشکل کوچک داره، حتمن باید در برگه جدا با قالب جدا بسازم؟ قصد دارم در برگه author پیش فرض وردپرس نمایش بدم. این کد رو قرار دادم نمایش میده اما مشکلش اینکه تمام محصولات رو برای هر کابر نمایش میده.

برای نمایش عدد هم میشه یک نمونه کد بدید تا حالا این مورد رو فراخوانی نکرده بودم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

برای نمایش عدد کدش رو فردا میذارم . البته میتونم الان بذارم کدشو ولی یه کد مد نظرم هست که نیاز به کوئری نداره تا به سرور فشار نیاد .

برای برگه author پیشفرض هم ، کد مربوط به همون برگه رو بذارید فردا بیدار شدم بررسی میکنم .

caduspro

کاربر عضو
سپاسگزارم

کد خامش اینه html رو پاک کردن که شلوغ نشه:

<?php get_header(); ?>                      <?php if(have_posts()) : ?>                   <div class="products-grid"><?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>              <div class="col themes">     <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>" class="product-image"><?php the_post_thumbnail('product-image'); ?></a>     <?php the_title(); ?>                                  <?php endwhile; else : ?>                <h2 class="title">Not Found</h2>                </div>                <?php endif; ?><?php get_footer(); ?>کد تعدادی که من قرار دادم رو فقط برای ادمین درست نمایش میده ولی برای یک نویسنده دیگر 0 می زنه در صورتی که یک محصول داره. برای نمایش تعداد نوشته ها هم تمام محصولات رو فراخوانی می کنه فرقی نداره نام کاربری چیه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

این رو یه تست بگیرید نباید مشکلی داشته باشه :

کد:
		  		  		  <?php get_header(); ?>                      <?php 		   			wp_reset_query();			$curauth = (get_query_var('author_name')) ? get_user_by('slug', get_query_var('author_name')) : get_userdata(get_query_var('author')); 						query_posts( "post_type=download&author=".$curauth->ID ); 		   if(have_posts()) : ?>                   <div class="products-grid"><?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>              <div class="col themes">     <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>" class="product-image"><?php the_post_thumbnail('product-image'); ?></a>     <?php the_title(); ?>                                  <?php endwhile; else : ?>                <h2 class="title">Not Found</h2>                </div>                <?php endif; 				wp_reset_query();				?>				<?php echo 'تعداد محصولات این کاربر : ' . count_user_posts( $curauth->ID , "download"  ); ?><?php get_footer(); ?>

caduspro

کاربر عضو
اره این کدها کار کردند. آقا بی نهایت سپاسگزارم :53:

بالا