آخرین نسخه ووکامرس فارسی در مخزن وردپرس است یا woocommerce.ir؟

vdamanafshan

تازه وارد
من حدوداً یک سالی میشه که دارم از ووکامرس فارسی استفاده میکنم. حالا میخوام برای یکی از دوستانم هم نصبش کنم؛ اما کمی در مورد آخرین نسخه فارسی گیج شدم؛ چون در زمان نوشتن این تاپیک، در  آخرین نسخه بسته فارسی‌ساز رو 2.2.10.1 زده ولی در ، آخرین نسخه فارسی‌ساز رو 2.3.7 زده. حالا من کدوم رو باید دانلود و استفاده کنم؟

salmanadl

تازه وارد
من از ووکامروس فارسی نصب کردم و بمحض ورود به پیشخوان پیغام آپدیت میده که میتونین همونجا اپدیت کنید

vdamanafshan

تازه وارد
منظورتون از «از ووکامروس فارسی» کجاست دقیقاً؟ لینک بدید.

در ضمن من می‌خوام بدونم چرا این دو جایی که گفتم، نسخه‌های متفاوتی داره؟

salmanadl

تازه وارد
همون لینکی که خودتون دادید

ولی در هر حالت  فکر نکنم فرقی داشته باشه دانلود از هردوتا اخرش به یه جا میرسه

caduspro

کاربر عضو
خب دوست عزیز کاملن مشخص است که نسخه اصلی الان روی 2.3.7 است اما در ووکامرس فارسی نسخه 2.2 قرار دارد. وقتی شما ووکامرس رو اپدیت کنید یا آخرین نسخه رو نصب کنید خودش ترجمه رو به روز رسانی می کند اما قیمت های ریال و تومان ندارد. آخرین نسخه تغییرات زیادی داده شده، شما ببینید قالبی که می خواهید استفاده کنید با کدام نسخه هماهنگ است.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
از مخزن دانلود کنید بسته فارسی سازش رو .

vdamanafshan

تازه وارد
خب دوست عزیز کاملن مشخص است که نسخه اصلی الان روی 2.3.7 است اما در ووکامرس فارسی نسخه 2.2 قرار دارد. وقتی شما ووکامرس رو اپدیت کنید یا آخرین نسخه رو نصب کنید خودش ترجمه رو به روز رسانی می کند اما قیمت های ریال و تومان ندارد. آخرین نسخه تغییرات زیادی داده شده، شما ببینید قالبی که می خواهید استفاده کنید با کدام نسخه هماهنگ است.
@ شما سوال من رو به دقت نخوندید. سوال من اینه که چرا دو نسخه فارســــــــــی متفاوت داریم؟ نسخه 2.3.7، همون نسخه بسته فارسی‌ساز روی مخزن وردپرسه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
حالا من کدوم رو باید دانلود و استفاده کنم؟
شاید دو مورد ووکامرس در سطح اینترنت موجود باشد شما باید از مخزن اصلی دانلود کنید. پرسش شما کاملن مشخص بود نیازی به دقت بیشتر نیست، همانطور که گفتم ببینید قالب شما با کدام نسخه هماهنگ است.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت woocommerce.ir آپدیت نشده... شما دانلود کن هر دو یکی هستند...

امشب نسخه جدید وب سایت woocommerce.ir میاد بالا و این مشکل برای همیشه رفع میشه

بالا