آموزش سازگار کردن قالب با ووکامرس بصورت کامل

perkas

تازه وارد
سلام

1-ابتدا وارد پوشه قالب شده و یک کپی از فایل page.php بگیرید و  به woocommerce.php تغییر نام دهید

2-حالا فایل woocommerce.php را با یک ویرایشگر باز کرده و دنیال کد زیر بگردید

<?php if ( have_posts() ) :کدهای داخل حلقه<?php endif; ?>3- تمام کدها ( خط اول و آخر و تمام کدهای وسط حلقه ) را حذف کنید و با کد زیر جایگزین کنید

<?php woocommerce_content(); ?>4- حالا یه سری هوک هستند که از توابع پوشه تمپلت درون افزونه استفاده میکنن که باید آنها رو غیر فعال کنیم - برای این کار کدهای زیر رو به محتویات فایل functions.php قالب اضافه میکنیم

remove_action( 'woocommerce_before_main_content', 'woocommerce_output_content_wrapper', 10);remove_action( 'woocommerce_after_main_content', 'woocommerce_output_content_wrapper_end', 10);5- حالا به جای هوک هی بالا که غیر فعال کردیم هوک های زیر رو فعال میکنیم - برای این کار کدهای زیر رو به فایل functions.php  قالب اضافه میکنیم ( در ادامه کدهای بالا )

add_action('woocommerce_before_main_content', 'my_theme_wrapper_start', 10);add_action('woocommerce_after_main_content', 'my_theme_wrapper_end', 10);function my_theme_wrapper_start() { echo '<section id="main">';}function my_theme_wrapper_end() { echo '</section>';}6- و در نهایت کدهای زیر رو به فایل  functions.php   اضافه میکنیم

کد:
add_action( 'after_setup_theme', 'woocommerce_support' );function woocommerce_support() {    add_theme_support( 'woocommerce' );}

ALi.Reza

کاربر عضو
روی یه قالب که ناسازگاری با ووکامرس داشت انجام دادم و ظاهرا الان قالب با ووکامرس سازگار شده!

حالا برای این قالب و کلا قالب هایی که فروشگاهی نیستن چطور دکمه اضافه به سبدخرید و

سبد خرید بالای سایت که نشون بده محصول بهش اضافه شده و...... ایجاد کنم؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اصلا اگر اینو توی هر قالبی بزارید    

add_theme_support( 'woocommerce' );دیگه پیام عدم سازگاری نمیاد...

این اموزش برای اون هم کار میکنه. الان مشکلی داری؟

shoptahrir2

تازه وارد
سلام

من میخوام وقتی کاربر وارد صفحات تسویه حساب و پرداخت میشه ، اون نوار توضیحات از بالای صفحه حذف بشه

از قالب آوادا استفاده میکنم و هر چی گشتم جایی پیدا نکردم که از تنظیماتش اینو بردارم

لطفا عکس های پیوست را ملاحظه بفرمایید

You must be registered for see images attach
You must be registered for see images attach

بالا