آموزش سازگار کردن قالب با ووکامرس بصورت کامل

• شروع کننده موضوع perkas
  • تاریخ شروع

perkas

تازه وارد
11/3/13
22
0
1
40
سلام

1-ابتدا وارد پوشه قالب شده و یک کپی از فایل page.php بگیرید و  به woocommerce.php تغییر نام دهید

2-حالا فایل woocommerce.php را با یک ویرایشگر باز کرده و دنیال کد زیر بگردید

<?php if ( have_posts() ) :کدهای داخل حلقه<?php endif; ?>3- تمام کدها ( خط اول و آخر و تمام کدهای وسط حلقه ) را حذف کنید و با کد زیر جایگزین کنید

<?php woocommerce_content(); ?>4- حالا یه سری هوک هستند که از توابع پوشه تمپلت درون افزونه استفاده میکنن که باید آنها رو غیر فعال کنیم - برای این کار کدهای زیر رو به محتویات فایل functions.php قالب اضافه میکنیم

remove_action( 'woocommerce_before_main_content', 'woocommerce_output_content_wrapper', 10);remove_action( 'woocommerce_after_main_content', 'woocommerce_output_content_wrapper_end', 10);5- حالا به جای هوک هی بالا که غیر فعال کردیم هوک های زیر رو فعال میکنیم - برای این کار کدهای زیر رو به فایل functions.php  قالب اضافه میکنیم ( در ادامه کدهای بالا )

add_action('woocommerce_before_main_content', 'my_theme_wrapper_start', 10);add_action('woocommerce_after_main_content', 'my_theme_wrapper_end', 10);function my_theme_wrapper_start() { echo '<section id="main">';}function my_theme_wrapper_end() { echo '</section>';}6- و در نهایت کدهای زیر رو به فایل  functions.php   اضافه میکنیم

کد:
add_action( 'after_setup_theme', 'woocommerce_support' );function woocommerce_support() {    add_theme_support( 'woocommerce' );}

روی یه قالب که ناسازگاری با ووکامرس داشت انجام دادم و ظاهرا الان قالب با ووکامرس سازگار شده!

حالا برای این قالب و کلا قالب هایی که فروشگاهی نیستن چطور دکمه اضافه به سبدخرید و

سبد خرید بالای سایت که نشون بده محصول بهش اضافه شده و...... ایجاد کنم؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,066
105
63
30
PersianScript
اصلا اگر اینو توی هر قالبی بزارید    

add_theme_support( 'woocommerce' );دیگه پیام عدم سازگاری نمیاد...

این اموزش برای اون هم کار میکنه. الان مشکلی داری؟

shoptahrir2

تازه وارد
31/10/16
18
0
1
سلام

من میخوام وقتی کاربر وارد صفحات تسویه حساب و پرداخت میشه ، اون نوار توضیحات از بالای صفحه حذف بشه

از قالب آوادا استفاده میکنم و هر چی گشتم جایی پیدا نکردم که از تنظیماتش اینو بردارم

لطفا عکس های پیوست را ملاحظه بفرمایید

shoptahrir.com

ScreenShot019.jpgphoto_۲۰۱۷-۱۲-۱۰_۱۶-۴۰-۱۹.jpg