آپلود سنتر به همراه کوتاه کننده لینک دلخواه !!!

Mohand.ES

کاربر عضو
20/7/13
274
0
16
39
سلام وقت بخیر

برای جابجا کردن فایل ها بین : منزل - موبایل - محل کار و محل چهارمی از فضاهای ابری استفاده می کردم ولی چند مشکل داشتم که مهم ترین آنها آدرس های طولانی و عجیب و بهم ریخته بود !!! و مجبور بودم یکبار فایل رو آپلود کنم و یکبار آدرس رو کوتاه کنم !

چه چیزی احتیاج داریم : اسکریپتی که خیلی ساده باشه و البته پایدار و ایمن که بتونیم برای فایل آپلود شده ما آدرس انتخابی در نظر بگیریم و البته مستقیم دانلود بشه !!!

آیا با همچین اسکریپتی برخورد داشتید ؟ میشه ساخت ؟ اگه نمیشه یکی از بهترین آپلود کننده ها و کوتاه کننده لینک رو لطف میکنید معرفی کنید که حداقل روی یک دامنه شخصی بالا بیارم .

پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

پیوست : فایل ها با بازه حجم 100 کیلو تا 200 مگ هستند و اغلب شامل فایل های زیر هستند : zip / rar / jpg / png / Doc / pdf / dwg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,010
52
48
30
PersianScript
من ترجیح میدم از همون سرویس های Cloud استفاده کنم! مثل Google Drive و امثال اون ها

اسکریپت های زیادی در این زمینه وجود دارن ، یکی دو تاشون رو یادمه که لینک هاشون طولانی نبودن. در صفحه اصلی منتشر شدن. بررسی کنید.

Mohand.ES

کاربر عضو
20/7/13
274
0
16
39
من ترجیح میدم از همون سرویس های Cloud استفاده کنم! مثل Google Drive و امثال اون ها

اسکریپت های زیادی در این زمینه وجود دارن ، یکی دو تاشون رو یادمه که لینک هاشون طولانی نبودن. در صفحه اصلی منتشر شدن. بررسی کنید.
سلام تشکر از پاسخ تون ، همه پرشین اسکریپت رو یبار زیر رو کردم و بعد سوالم رو پرسیدم رییس :)

دنبال آدرس انتخابی بودم