آیا امکان استخراج افزونه از هاست وجود دارد ؟

irmacfa

تازه وارد
سلام دوستان ایا میشه از هاست سایتی دیگ که افزونه تجاری داره افزونه رو ازش در بیاریم روی سایت دیگه ای نصب کنیم ؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام دوستان ایا میشه از هاست سایتی دیگ که افزونه تجاری داره افزونه رو ازش در بیاریم روی سایت دیگه ای نصب کنیم ؟
دسترسی دارید به فایل های اون هاست ؟ اگر ندارید نمیشه . کد های php روی سرور پردازش میشن و خروجی HTML میدهند که شما بتونید داخل مرورگرتون ببینید .

چه افزونه ای میخواستید ؟ اسمش را بگید شاید موجود باشه .

irmacfa

تازه وارد

دسترسی دارید به فایل های اون هاست ؟ اگر ندارید نمیشه . کد های php روی سرور پردازش میشن و خروجی HTML میدهند که شما بتونید داخل مرورگرتون ببینید .

چه افزونه ای میخواستید ؟ اسمش را بگید شاید موجود باشه .
اره دارم
بیشتر منظورم این بود برم تو بخش پلاگین هاش پوشه افزونه رو در بیارم زیپ کنم بندازم رو سایت دیگ

افزونه Yoast SEO [emoji3]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

m0h4mm4d

کاربر عضو
اره دارم
بیشتر منظورم این بود برم تو بخش پلاگین هاش پوشه افزونه رو در بیارم زیپ کنم بندازم رو سایت دیگ

افزونه Yoast SEO
emoji3.png

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

فکر کنم اوکی باشه البته تنظیماتش هم کپی میشه .

نسخه 4.8 که اخرینش هست را آپلود کردم میتونی استفاده کنی .

You must be registered for see images attach

irmacfa

تازه وارد
فکر کنم اوکی باشه البته تنظیماتش هم کپی میشه .

نسخه 4.8 که اخرینش هست را آپلود کردم میتونی استفاده کنی .

مرسی بابت آپلود و ارائه افزونه رفیق این ارور رو چطور میشه خنثی کرد یعنی هنوز لایسنس پریموم نداره

m0h4mm4d

کاربر عضو
مرسی بابت آپلود و ارائه افزونه رفیق این ارور رو چطور میشه خنثی کرد یعنی هنوز لایسنس پریموم نداره

نه دیگه لایسنس ندارید . هر بار ورژن جدید بیاد ، باید به صورت دستی پوشه را جایگزین کنید .

پشتیبانی هم که همینجا دارید سوال میپرسید دیگه . :->

irmacfa

تازه وارد
نه دیگه لایسنس ندارید . هر بار ورژن جدید بیاد ، باید به صورت دستی پوشه را جایگزین کنید .

پشتیبانی هم که همینجا دارید سوال میپرسید دیگه . :->
:">  

خاکدم رفیق 

این نوشته ش رو با این روش پاکیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
:">  

خاکدم رفیق 

این نوشته ش رو با این روش پاکیدم

قربونت ، ولی فکر میکنم هر بار به زوررسانی  :)) کنید باید همین مسیر را برید. کلا نمیصرفه . :x:

بالا